Hazai győzelem

2024.03.03. 09:50

NB II foci - Gyirmót FC Győr–Pécs 2-1

Az NB II 23. fordulójában vasárnap a Gyirmót ezúttal győzni tudott hazai pályán.

Kisalföld.hu

Gyirmót FC Győr–PMFC 2–1 (0-0)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Farkas Tibor (ifj. Varga Gábor, Nagy Viktor)
Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. 585 néző. Vezeti: Farkas Tibor (ifj. Varga Gábor, Nagy Viktor)
GYIRMÓT: Hársfalvi – Polgár K., Hudák D., Lányi, Helembai – Szőke G. – Soltész D., Kovács D. (Molnár J., 57.), Madarász (Hajdú Á., 89.), Medgyes Z. – Erdei M. (Adamcsek, 57.) Vezetőedző: Tamási Zsolt
PMFC: Helesfay – Takács Zs., Szekszárdi, Pejovics, Lacza (Gera Z., 56.) – Terbe, Bachesz (Bukovics A., 82.) – Szabó M. (Vas B., 82.), Harsányi, Miknyóczki (Varga B., 79.) – Tóth-Gábor K. (Rácz B., 56.) Vezetőedző: Mátyus János

Gólszerző: Hudák D. (73.), Madarász (77.), ill. Harsányi (85.)

PERCRŐL PERCRE

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+2. perc: Adamcsek kap sárga lapot.

90+2. perc: Medgyes Z. nyolc méterről lövi a labdát a kapu mellé.

90+1. perc: Négy perc a ráadás.

89. perc: Madarász helyére Hajdú Ádám áll be.

85. perc: 18 méterről, szabadrúgásból talál a jobb felsőbe Harsányi. 2–1

82. perc: Újabb pécsi cserék: Bachesz helyére Bukovics, Szabó M. helyére pedig Vas B. áll be.

79. perc: Miknyóczki helyére Varga B. áll be.

77. perc: Jobb oldali gyirmóti támadás végén Polgár lövi középre a labdát, Adamcsek visszapasszolja azt Madarásznak, aki hét méterről a bal alsóba lő. 2-0

76. perc: Miknyóczki kap sárga lapot.

73. perc: Vezet a Gyirmót! Helembai bedobása után Medgyes Z. egy csel után éles szögből kapura lő, Helesfay bravúrral véd, a kipattanó Hudák D. elé kerül, aki hat méterről lő a hálóba. 1-0

68. perc: Miknyóczki marad le egy bal oldali szöglet után a hosszú oldalon a labdáról. Helembai fogta a pécsi játékost, így a vendégek büntetőt reklamálnak. A játékvezető hajthatatlan.

65. perc: 17 méterről jár szabadrúgás a pécsieknek. Gera Z. a felugró sorfalat találja el.

60. perc: Polgár 15 méterről, jobbról próbálkozik egy erős lövéssel. Helesfay bravúrral üti a labdá szögletre.

57. perc: Erdeit Adamcsek váltja, Molnár J. pedig Kovács D. helyére áll be.

56. perc: Miknyóczki 26 méteres szabadrúgása a felső lécről megy kapu fölé.

56. perc: Lacza helyére Gera Zalán, Tóth-Gábor K. helyére pedig Rácz B. áll be.

46. perc: A mérkőzés folytatódik a második félidővel. A szünetben egyik vezetőedző sem cserélt.

45+2. perc: Vége az első félidőnek.

45+1. perc: Egy perc az első félidő végén a ráadás.

43. perc: Soltész D. bedobását Hudák D. csúsztatja tovább a bal oldalon érkező Medgyesnek, aki kapásból kapu fölé lövi a labdát.

38. perc: Szekszárdi rúgja fel Medgyest a felezővonalnál: a meccs első sárga lapját ő kapja.

33. perc: Az első távoli kísérlet a mérkőzésen, amit nem blokkol egy védő: Helembai próbálkozik 28 méterről, de a lövés elmegy Helesfay kapuja mellett.

19. perc: Néhány gyors labdaérintés után Erdei kerül helyzetbe, 8 méterről leadott lövése a kimozduló Helesfayról megy szögletre.

1. perc: Szép hazai összjáték végén Soltész öt méterről, jobbról, külsővel teszi kapura a labdát, Helesfay bravúrral véd.

1. perc: Piros-feketében a vendégek, sárgában a hazaiak. A mérkőzést a Gyirmót kezdi.

Előzetes - Tamási Zsolt vezetőedző: -A Pécs az NB II-es mezőny egyik legstabilabban védekező csapata. Erre készültünk a héten. Kisebb-nagyobb sérültjeink vannak, Csörgő személyében eltiltottunk is van, igaz, Madarász már rendelkezésre áll.

A mérkőzésen szeretnénk ráerőltetni akaratunkat a Pécsre, és a korábbiaknál hatékonyabb kapu előtti játékkal megszerezni a három pontot.