NB II foci - ETO FC Győr–Csákvár 2-1

Az ETO hazai pályán fordítani tudott.

ETO FC Győr–Csákvár 2-1 (1-1)

Győr, ETO Park. Vezeti: Kovács Imre (Nagy Viktor, Ország Péter)

ETO FC GYŐR: Ruisz – Tóth R. (Vera, a szünetben), Szépe, Boldor, Vianna Diarra (Hamed, a szünetben), Vingler (Huszár M., 64.), Anton, Bumba (Kiss M., 80.) Lukic (Boschilia, 64.), Skvarka. Vezetőedző: Antonio Munoz.

CSÁKVÁR: Zelizi Murka, Babós, Gregor, Nahirnij - Mészáros D. (Szalai P., 77.) Tamás N. (Baracskai R., 59.), Farkas A., Gazdag V., Fejős Á. (Juhász L., 59.) Simon A. (Nagy Z., a szünetben). Vezetőedző: Tóth Balázs

Gólszerző: Lukic (43.), Anton (53.), ill. Tamás N. (27.)

90+3. perc: Szabadrúgásból Boldog ível a felső lécre. Aztán nem sokkal később le is fújja a mérkőzést Kovács Imre. Köszünjük a figyelmüket!

90. perc: Három perc a ráadás.

86. perc: Boschilia cselezgeti be a tizenhatoson belülre, a jobb alsóba tartó lövését Zelizi védi.

80. perc: Bumba helyére jön Kiss Máté.

77. perc: Mészáros D. helyére áll be Szalai Péter.

76. perc: Skvarka kap sárga lapot.

74. perc: Rosszul mozdul ki Ruisz egy bal oldali szöglet után, de a kapu torkában álló Szépe fejjel hárítani tudja Farkas Aurél fejesét.

71. perc: Gazdag Vajk hagyja el a pályát, Szakály Dénes érkezik a helyére.

66. perc: Mészáros Dávid kemény belépője sárga lapot ér.

64. perc: Vingler helyére jön Huszár, Lukic helyett pedig Boschilia a folytatásban.

62. perc: Hamed kerül helyzetbe, de a kapust talája el 12 méterről.

60. perc: Gregor Zalán kap sárga lapot.

59. perc: Tamás Nándort Baracskai Roland, Fejős Áront Juhász Levente váltja.

53. perc: Vezet az ETO! Boldor egy balról érkező beadást legurít Antonnak, aki 17 méterről, jobbal hatalmas erővel lő a jobb alsó irányába. Zeliziről vágódik a labda a kapufára, onnan meg a gólvonal mögé. 2–1

46. perc: Folytatódik a meccs. Cserék voltak a szünetben: Tóth R. helyére Vera, Diarra helyére pedig Hamed állt be a hazaiaknál. Simon Andrást Nagy Zoárd váltotta a vendégeknél.

Három perc hosszabbítás után, döntetlen állásnál vonulnak a csapatok a szünetre.

45+1. perc: Gazdag V. lő 22 méterről, Ruisz gond nélkül fogja a labdát.

43. perc: Bumba a jobb kapufára lövi a tizenegyest. A kipattanót Vianna középre passzolja vissza, Lukic pedig 12 méterről a bal felsőbe lő. 1–1

42. perc: Skvarka lábát találja el Gazdag Vajk a 16-oson belül. A játékvezető büntetőt ítél.

27. perc: Vezet a Csákvár!  Fejős robog el a bal szélen, Tóth Rajmundot kicselezi, majd élesen középre lő. A labda Ruiszról lecsorog, épp Tamás Nándor elé, aki három méterről jobb belsővel a kapuba gurít. Vianna már csak a gólvonalon túl éri el a labdát. 0-1

17. perc: Fejős fejeli a labdát kapu mellé egy jobb oldali beadás után.

16. perc: Bumba balról ível középre, a rövid oldalon érkező Lukic fejese centikkel megy el a kapu mellett.

9. perc: Diarra adja be a labdát a jobb szélről, Zelizi nem éri el, de a Skvarának is túl magas, így bedobással jöhet a Csákvár.

1. perc: A sötétkékben játszó Csákvár indíja útnak a labdát. Fehérben a győriek.

Előzetes - A feljutásra pályázó zöld-fehéreket kellemetlen vereség érte a tavaszi rajton: gyenge játékkal kaptak ki egy gyengébbnek tartott csapattól.

Antonio Munoz vezetőedző:

Nyolc napon belül három fontos mérkőzést is játszunk. Mind a három csapat nagyon erős, így nagyon oda kell figyelnünk minden apró szituációra, hogy begyűjtsük a három pontokat. A szurkolók támogatása rendkívül fontos lenne, szeretnénk őket kiszolgálni és nekik örömet szerezni.