2023.11.05. 08:52

NB II foci - Gyirmót FC Győr-Nyíregyháza 2-4

A szünetben még 2-0-ra a hazaiak vezettek.

GYIRMÓT FC GYŐR–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2–4

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Játékvezető: Zierkelbach Péter (Máyer Gábor, Kiss Balázs)
Gyirmót FC Győr: Hársfalvi – Polgár, Hudák, Szegi, Jova – Kovács M., Kovács D. (Takács R., 82.) – Soltész, Madarász (Szőke G., 71.), Medgyes Z. – Adamcsek M. (Pethő B., 71.) Vezetőedző: Tamási Zsolt
Nyíregyháza Spartacus FC: Fejér – Rjaskó (Kesztyűs, a szünetben), Gengeliczki, Baki – Farkas B., Toma, Tamás O. (Herjeczki, a szünetben), Nagy B. – Nagy D. (Novák Cs. 83.), Ramos (Gresó, 82.), Géresi (Kovácsréti, 61.). Vezetőedző: Tímár Krisztián

Gólszerző: Soltész D. (13. – 11-esből), Madarász (34.), ill. Gengeliczki (62. és 77.), Baki (69.), Novák Cs. (88.)

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük a figyelmüket!

90+1. perc: Három perc a ráadás.

88. perc: GÓÓÓL! Nagy B. beadását Novák Cs. fejeli a jobb felsőbe. 2–4

86. perc: Soltész D. kap sárga lapot.

83. perc: Novák Cs. érkezik Nagy D. helyére.

82. perc: Ramos helyére Gresó áll be, Kovács Dominikot pedig Takács R.

80. perc: Soltész erős lövését a jobb alsó elől üti szögletre Fejér.

77. perc: GÓÓL! Pethőről pattan a labda Ramos elé, az ő közeli lövését még bravúrral védi Hársfalvi, a kipattanót Gengeliczki közelről a hálóba lövi. 2-3

73. perc: Adamcsek helyére Pethő Bence jön, Madarászt pedig Szőke G. váltja.

69. perc: GÓÓÓL! Egy jobb oldali szöglet után nem tudnak felszabadítani a gyirmótiak, végül Baki lövi a labdát 3 méterről a kapu jobb oldalába. 2–2

69. perc: Kesztyűs lövését üti szögletre Hársfalvi.

67. perc: Ramos kap sárga lapot Hudák D. megrúgásáért.

64. perc: Kovácsréti veszi célba a bal alsót, Hársfalvi véd.

62. perc: GÓÓÓL! Herjeczki balról érkező beadása mindenki fölött elszáll, a hosszún érkező Gengeliczki egy méterről belsőzi a labdát a kapuba. 2–1

61. perc: Géresi helyére Kovácsréti áll be a vendégek csapatába.

59. perc: Gengeliczki kap sárga lapot, aki a meginduló Soltészt ütötte el.

57. perc: Jova B. iramodik meg a bal oldalon, a belőtt passza viszont senkinek sem lett jó.

56. perc: Herjeczki ívelt lövése elmegy a kapu fölött.

54. perc: Herjeczki csúsztatja kapu mellé a labdát egy jobb oldali beadás után.

52. perc: A Fejér által előre rúgott labda Madarászt találja meg, aki ziccerbe kerül, ám 17 méterről nem találja el a kaput.

49. perc: Toma rúgja meg Madarászt, sárga lap.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Kettős csere a szünetben a vendégeknél: Herjeczki Tamás Olivért, Kesztyűs pedig Rjaskót váltja.

45. perc: Nincs hosszabbítás az első félidő végén. Szünet következik.

43. perc: A jobbról beívelt szabadrúgást Baki fejeli kapura, a bal alsó elől bravúrral üti szögletre a labdát Hársfalvi.

34. perc: GÓÓÓL! Madarász 16 méterről, balról lövi a labdát a bal felsőbe. 2–0

29. perc: Géresi a tizenhatos bal sarkáról a hosszú oldal felé csavarja a labdát, és a felső lécet találja el.

25. perc: Medgyes Z. iramodik meg a bal szélen, Baki belóg, így nincs les. Medgyes egy csel után lő, a labda egy védőről pattan szögletre.

21. perc: Kovács Dominik lövi kapu fölé a labdát 20 méterről.

17. perc: Farkas Bendegúz kap sárga lapot.

14. perc: Szalai Tamásnak, a vendégek asszisztens edzőjének a játékvezető reklamálásért sárga lapot mutat fel.

13. perc: GÓÓÓL! Soltész a kapu bal oldalába lövi a büntetőt, Fejér a másik oldalra vetődik. 1-0

12. perc: Adamcseket sodorja el Baki a tizenhatoson belül. Zierkelbach 11-est ítél.

8. perc: Medgyes Z. lövése egy védőről pattan szögletre.

6. perc: Gyorsan elvégzett nyíregyházi szabadrúgás után Ramos kerül ziccerbe a jobb oldalon, de a lövése elmegy a kapu mellett.

4. perc: Nagy D. középre tartó, erős szabadrúgása nem okoz gondot Hársfalvinak.

2. perc: Géresi lövése egy védőn megpattan, de Hársfalvi így is eléri még a jobb alsó előtt.

1. perc: Sárgában a hazaiak, vörös-kékben a vendégek. A mérkőzést a Nyíregyháza kezdi.

Előzetes - A jó sorozatban lévő Gyirmót a második helyezettet fogadja. A további előrelépéshez a kék- sárgáknak nyerniük kellene. Tamási Zsolt, a Gyirmót vezetőedzője:

Sorozatban kell játszanunk a rangadókat, erőltetett menetben vagyunk. Nyíregyházán a nyári átigazolási időszak során minőségi játékoskeret alakult ki. Tímár Krisztián személyében egy fiatal, ambiciózus edző irányítja a szakmai munkát. Minden adott náluk, hogy versenyben legyenek a feljutásért.