Továbbra is veretlen hazai pályán az ETO.

ETO FC Győr–Budafoki MTE 4–1 (0–1)

GYŐR, ETO Park. Játékvezető: Rúsz Márton (Szécsényi István, Sinkovicz Dániel)
ETO: Ruisz – Szépe J., Boldor, Keresztes K. (Diarra, 57.) – Vera, Vingler (Tóth R., 61.), Anton, Bumba (Riquelme, 81.), Csontos D. (Vianna, 57.) – Kröhn (Csóka B., 57.), Skvarka. Vezetőedző: Antonio Munoz
BUDAFOK: Gundel-Takács – Biró M., Lorentz M., Horgosi, Kalmár O. – Csonka A. (Orosz M., 86.), Oláh B. – Szerető (Sós M., 86.), Merényi (Nagy G., 67.), Horváth O. (Kocsis B., 67.) – Elek B. (Vasvári, 86.) Vezetőedző: Erős Gábor

Gólszerző: Skvarka (61.), Tóth R. (71.), Bumba (76.), Csóka B. (88.), ill. Kalmár O. (10.)

Kiállítva: Biró M. (54.)

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+1. perc: Három perc a ráadás.

88. perc: GÓÓÓL! Riquelme hat méterről a felső lécre rúgja a labdát, a kipattanó Csókához kerül, aki hat méterről jobbal a bal alsóba lő. 4–1

86. perc: Budafoki cserék: Csonka helyére Orosz M., Elek B. helyére Vasvári, Szerető helyére pedig Sós M. áll be.

81. perc: Bumba helyére Riquelme áll be.

80. perc: Anton lövi a labdát kapu fölé 21 méterről.

76. perc: GÓÓÓL! Vera passzol remekül Bumbához, aki az ötös jobb sarkáról a hosszú felsőbe lő. 3–1

74. perc: Vianna erős lövését védi Gundel-Takács.

71. perc: GÓÓÓL! Tóth Rajmund lövi el a labdát 7 méterről, Gundel-Takács beleüt, de védeni nem tud. 2–1.

67. perc: Cserél a Budafok: Horváth O. helyére Kocsis B. áll be, Merényit pedig Nagy G. váltja.

66. perc: Vera tekeri el a labdát a jobb felső mellett.

61. perc: GÓÓÓL! Diarra kap labdát a jobb szélen, a második vonalban érkező Skvarka elé passzol, aki 15 méterről a jobb alsóba lő. 1–1

57. perc: Győri cserék: Kröhn helyére Csóka B., Csontos helyére Vianna, Keresztes helyére pedig Diarra áll be.

54. perc: Bumbát rúgja fel hátulról Biró M., megkapja érte a második sárga lapját, és a vele járó pirosat is.

52. perc: Vingler kap sárga lapot mezhúzásért.

50. perc: Biró Márk kap szándékos kezezésért sárga lapot.

46. perc: Csere nem volt a szünetben. Folytatódik a mérkőzés.

45+1. perc: Egy perc ráadás után véget ér az első félidő.

40. perc: Merényi lövését fogja Ruisz.

38. perc: Centikkel marad csak le Szerető egy balról érkező beadásról.

36. perc: Bumba megpattanó beadását Gundel-Takácsnak kell kiütnie a kapu torkából, aztán Csontos ismétlését blokkolja egy budafoki védő.

31. perc: Boldor szabadrúgásból a felső lécet találja el.

26. perc: Anton teszi próbára Gundel-Takácsot: a bal oldali szögletet kapura tekeri a győriek pontrúgásfelelőse, de a budafoki kapus résen van.

25. perc: Csonka A. kap sárga lapot.

24. perc: Skvarka beadását is Lorentznek sikerül tiszáznia.

15. perc: Anton bal oldali szöglete után Kalmár O. fejjel ment szögletre a hosszú oldalon.

10. perc: GÓÓÓL! Szerető bal oldali szögletét Kalmár Olivér fejeli el nyolc méterről, a labda a bal kapufa tövéről pattan a kapuba. 0–1

9. perc: Vingler beadása után Lorentz tisztáz a kapu előteréből.

1. perc: Piros-feketében a vendégek, zöldben a hazaiak. A bajnokit a Budafok kezdi.

Előzetes - Az ETO egykori játékosa, Erős Gábor vezette Budafok nehéz ellenfélnek ígérkezik, de az eddig hét győzelmet aratott listavezető az esélyes. Antonio Munoz vezetőedző:

Soroksáron kipróbáltunk egy új játékrendszert, a fejlődésünk miatt fontos volt, hogy még több taktikai variációban jól teljesítsenek a játékosok. Úgy látom, gyorsan megtanulták és jól alkalmazkodtak ehhez. Természetesen a hétvégén folytatni akarjuk azt a győzelmi sorozatot, amit Siófokon elkezdtünk és itthon akarjuk tartani a három pontot.