2023.09.24. 19:53

NB III foci - A Csorna értékes pontot szerzett vesztett állásból a Bicske ellen

Megszerezte a vezetést a Bicske, de a második félidőben feljavult a Csorna játéka. Márton révén kiegyenlített csapatunk, és még mecsslabdája is volt együttesünknek, ami kihasználatlanul maradt.

Urbán Flóriánnal a kispadon az első meccsen pontot szerzett a rábaközi kisváros. Fotó: MW-archívum

Fotó: Unger Tamás

Eredmény

Csornai SE-Bicskei TC 1-1 (0-1)

Csorna, néző. V.: Práth D.

Csorna: Kanto - Veres, Bolla, Füzi, Márton (Domján, 67.), Kerékgyártó (Somogyi Bakos, 88.), Visy (Németh B., 67.), Kelemen, Németh B., Kovács Z.. (Füleki, 70,), Ladjánszki. Edző: Urbán Flórián.

Bicske: Illés - Dankó, Lakatos (Molnár, 68.), Gaszner, Száhl, Varga Sz., Király (Benke, 76.), Sóron (Bozsoki, 88.), Savanya (Varga B., 68.), Hirman, Gyurácz. Edző: Mikhail Stiven.

Gsz.: Márton (63.), ill. Varga Sz. (15.).

15. percben egy jó ütemű indítás után Varga Szabolcs jól robbant ki és egy védelmi hiba után lőtt a jobb alsóba. (0-1)

63. percben Márton Adrián nagyot küzdött aminek meg is lett az eredménye, 6 méterről a kapuba lőtt, mellyel beállította az 1-1-es végeredményt. (1-1)

Urbán Flórián: - Küzdelmes mezőnymunka folyt a pályán, kevés helyzettel a csapatok előtt. Mindenképpen rászolgáltunk az egy pontra.

A meccsről tudósított: Baracskai Ádám