Bajnoki meccs

2021.12.19. 07:40

NB I foci - Gyirmót FC Győr-Debreceni VSC 0-0 - fotók

Büntetőt lőhetett a Gyirmót, ám az kimaradt, így döntetlennel zárult a naptári év utolsó mérkőzése az Alcufer Stadionban.

Fotó: Dömötör Csaba

Fotó: Domotor Csaba

Gyirmót FC Győr-Debreceni VSC 0-0

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion. Vezette: Erdős József (Király Krisztián, Huszár Balázs)

Gyirmót: Hársfalvi - Szegi, Ene, Nagy P., Széles, Simon A., Hajdú, Varga B., Vass Á., Medgyes, Zeke. Vezetőedző: Csertői Aurél

DVSC: Gróf - Deslandes, Pávkovics, Babunksi, Ugrai, Ferenczi, Dzsudzsák, Baranyai, Tischler, Bévárdi, Baráth P. Vezetőedző: Joan Carillo

90+3. perc: Hársfalvi kiöklözi a szögletet, Medgyes már hiába indul a vendégek hazaadott labdájára, Erdős lefújja a meccset.

90+2. perc: Szegi kap sárgát.

90. perc: Három perc a hosszabbítás.

83. perc: Szegi beadását Deslandes fejeli fel a levegőbe, aztán Medgyes elől Gróf kapja kézbe a labdát.

78. perc: Hármas csere a vendégeknél. Varga J., Soltész és Szécsi jön, Babunksi, Ugrai és Tischler helyére.

77. perc: Lencse jön, Varga B. hagyja el a pályát.

72. perc: Hajdú beadását Gróf húzza le. Sós Bence váltja Dzsudzsákot.

70. perc: Vass Á. 20 méteres lövése elmegy a kapu mellett.

67. perc: Nagy helyzet a másik kapu előtt, végül a balról érkező beadásról centikkel lemarad Tischler.

66. perc: Veszélyes a szöglet is, ami után Varga B. fejesét a gólvonalról üti ki Gróf.

65. perc: Medgyes iramodik meg, a kontrához Hasani is csatlakozik, ő kapja a labdát, elsőre a blokkot találja el, másodjára Gróf véd.

61. perc: 813 a hivatalos a nézőszám.

57. perc: Simon nem tudja folytatni, Hasani áll be a helyére.

56. perc: Varga B. nagyon pontos akar lenni, a tizenegyest a jobb kapufára lövi. Az ismétlést is egyből ellövi, kapu fölé.

55. perc: Büntetőt rúghat a Gyirmót. Babunski sárgát is kap.

54. perc: Simont kell ápolni a vendégek tizenhatosán belül. Erdős megnézi az esetet videón.

52. perc: Nyom a Gyirmót. Baloldali szöglet után a középen megcsúsztatott labdát Ferenczi a gólvonal elől vágja ki.

48. perc: Gyorsan elvégzett gyirmóti szabadrúgás után Simon A. fekteti el a védőjét, a belőtt passzát Varga B. lövi kapura, Gróf véd bravúrral.

46. perc: Csere egyik oldalon sem volt a szünetben. Kezdődik a második félidő.

45+2. perc: Félidő.

45. perc: Két perc a ráadás.

44. perc: Szegi előbb fejjel, aztán lábbal is próbálkozik egy szöglet után: Grófé végül a labda.

38. perc: A szöglet után sem szabadul fel a Loki kapuja, a jobbról, szinte az alapvonalról érkező beadást három gyirmóti támadó közül kapja le a levegőből Gróf.

37. perc: Remek gyirmóti akció a jobb szélen, Szegi beadását Simon A. fejeli kapura, a labda a blokkról megy szögletre.

23. perc: Dzsudzsák jobboldali szöglete a hosszú kapufáról kijön, de még mielőtt a kipattantót egy debreceni kapura lőhetné, egy hazai védő kirúgja.

21. perc: Zeke baloldali beadása után Varga B. fejeli a labdát az ötösről kapu mellé.

19. perc: Simon A. nagy helyzetben gurítja kapu mellé a labdát. Lesről.

16. perc: Varga B. kap labdát a leshatáron, 14-ről el is lövi, Deslandes blokkol. Aztán kiderül, hogy nem a leshatáron kapta a labdát, hanem lesen állt.

10. perc: Dzsudzsák szabadrúgása elmegy a kapu mellett.

4. perc: Hajdú iramodik meg a bal szélen, a középre belőtt passzát egy debreceni védő rúgja ki az ötösről bedobásra.

1. perc: Sárgában a Gyirmót, feketében a Debrecen. A mérkőzést a hazaiak kezdik.

Előzetes - Győzelemmel szeretné zárni az OTP Bank Ligában idei utolsó mérkőzését a Gyirmót FC Győr. A kék-sárgák a hozzájuk hasonlóan újonc Debreceni VSC-t fogadják az alapos visszavágás reményében, hiszen kettejük nagyerdei összecsapását a 6. fordulóban a házigazdák 5–0-ra nyerték.

A Gyirmót számára szinte létkérdés lenne a győzelem megszerzése, hiszen a csapat jelenleg 13 ponttal az utolsó helyen áll a táblázaton. Ráadásul a Debrecen valószínű, az egyik ellenlábasa marad a kiesés elleni harcban. „Nem vagyunk olyan jó pozícióban, hogy extra gondolataink legyenek, de az utolsó hazai mérkőzésen itt a lehetőség a javításra. Egy jó formában lévő Debrecent fogadunk, amely megverte az elmúlt fordulóban a Ferencvárost, de azt gondolom, hogy nekünk most csak a saját játékunkkal, a játékosoknak a jobb játék bemutatásával kell foglalkozni. Mindent megtesz a csapat a siker érdekében, de mégis valami hiányzik, amin próbálunk változtatni. Többek között a helyzetkihasználáson, és igyekszünk kevesebb hibával futballozni” – nyilatkozta Csertői Aurél a klub honlapján.