NB II foci – Pontot sem szereztek a zöld-fehérek – ETO-Szeged 0-1 – galéria

Egy távoli lövés döntött az ETO Parkban.

ETO FC Győr – Szeged-Csanád GA 0-1

Győr, ETO Park. Vezeti: Veizer Roland (Punyi Gyula, Ország Péter)

WKW ETO FC GYŐR: Gundel-Takács – Kovács K., Lipták, Temesvári, Fejes – Májer, Vukasovic, Kiss M., Vitális – Priskin, Farkas B. Vezetőedző: Dobos Barna

SZEGED-CSANÁD GA: Takács J. – Ódor, Szilvási, Moga, Molh – Dobos Á., Oláh, Simon Á., Kóródi – Jovanovic, Gajdos. Vezetőedző: Vukmir Dragan

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek.

90. perc: Majdnem jött a győri egyenlítés. Jobboldali győri szöglet után a kavarodásban Temesvári fejel, Takács kapus vetődik rá a labdára. Négy perc a ráadás.

88. perc: Centik híján egy másik szegedi csere is gólt szerez: Gréczi lövése ennyivel megy el a bal alsó mellett.

87. perc: Szimcso jobboldali beívelés után Takács J. üti ki a labdát.

86. perc: Haruna lő balról, Gundel-Takács véd.

83. perc: Gajdos helyére Lestyán Lionel érkezik a Szeged csapatában.

81. perc: Lipták lő kapura fordulásból 10 méterről, Takács J. védi.

75. perc: Egerszegi érkezik Vukasovic helyére a hazai oldalon.

73. perc: Oláh lőhet tisztán egy jobboldali szöglet után a hosszú ötösről, de alaposan fölé megy a próbálkozása.

71. perc: Kővári góljával vezet a Szeged. 01. Baloldali vendégszöglet után Gundel-Takács üti ki középről a labdát, a nemrég beállt Kővári egy pattanás után az üresen maradt kapuba ível a felső léc segítségével.

70. perc: A meccs eddigi legnagyobb helyzete: Haruna jobb alsóra tartó lövését bravúrral védi Gundel-Takács.

69. perc: Kővári és Gréczy jön a pályára a Szegednél, Dobos és Kóródi hagyja el a pályát.

67. perc: Májert Szimcso váltja a hazai oldalon.

63. perc: Jó jobboldali akció a vendégeknél, a középre adott labdába Haruna kézzel ér bele, így oda a szegedi lehetőség.

56. perc: Sárga lapot kap Vitális.

55. perc: Kiss M. 25 méteres, léc alá tartó lövését bravúrral üti szögletre Takács J.

51. perc: Gajdos jobb oldali beadása nagyon veszélyesen pereg a levegőben, Kóródi középen nem sokkal marad le róla.

47. perc: Oláh 23 méterről lövi kapu mellé a labdát.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. A szünetben Farkas Balázs helyére Vankó Imre érkezett.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Egy perc a ráadás az első félidő végén.

38. perc: Jovanovic nem tudja folytatni, a mentőautóhoz kísérik, reméljük, hogy nincs komoly baja. Haruna folytatja a helyén.

37. perc: A szabadrúgást Vukasovic tűzi kapura, a bal alsóra tartó lövést Takács J. üt ki.

36. perc: Jovanovicot kell ápolni. Simon Ádám fél perccel később sárgát kap egy, a kaputól 30 méterre történt szabálytalanság után.

33. perc: Kiss M. remek cselekkel fűzi be Ódort a bal szélen, a beadása azonban nem jó középen senkinek sem.

30. perc: Takács J. bravúrral védi Fejes András közeli fejesét.

29. perc: Gundel-Takács csak másodjára tudja megfogni Jovanovic balról beadott szabadrúgását.

19. perc: Vitális passzolja vissza a labdát a középen érkező Priskinhez, aki 13 méterről lő, a labda Takácsról egy védőre pattan, majd onnan vissza a szegedi kapushoz.

17. perc: Veszélyesen jön be jobbról Dobos Áron szöglete, Temesvári kifejeli a labdát, ami rövid időn belül ismét Doboshoz jut, akinek a beadását ezúttal Gundel-Takács húzza le a levegőből.

15. perc: Vitális baloldali beadása kicsit magas Priskinnek, így csak belecsúsztatni tud, így bedobásra megy a labda.

5. perc: Kóródi próbálkozik egy fejessel, de a labda elkeróli a kaput.

2. perc: Az újabb szöglet már nem veszélyes, tisztáznak a szegedi védők.

1. perc: Zöldben az ETO, fehérben a Szeged. A mérkőzést a győriek kezdik. Mindjárt a középkezdés után Priskin kínálja meg egy lövéssel Takácsot, akiről kijön a labda, a védők pedig szögletre mentenek. A szöglet után Lipták lövi fejbe Oláhot közelről: újabb szöglet.

Stream

WKW ETO FC Győr–Szeged

Győr, ETO Park, 17 óra. V.: Veizer.

A győriek Priskin mesterhármasával magabiztosan, 4–0-ra győzték le a Szegedet még a bajnokság 18. fordulójában, s egy hasonló győzelemmel nyilván elégedettek lennének a Rába-parti drukkerek, akik védettségi igazolvánnyal már ott lehetnek az ETO-stadionban. A győri klub a csornaiak felhívásához csatlakozva 1000 Ft-os jegyeket bocsát ki, a bevételt pedig a koronavírus-járvány miatt árván maradt gyerekek megsegítésére ajánlja fel.