Labdarúgás

2019.11.02. 18:19

Megyei foci – Nyolc gólt rúgott a Bácsa, kikapott a Kapuvár + eredmények, videó

Mutatjuk a hétvégi eredményeket.

kisalfold.hu

Duna Takarék Megyei I. osztály

Kapuvár–Nyúl 3-4

Csorna–Pannonhalma 5-1

SC Sopron–Győrszentiván 4-1

Beled–Vitnyéd 1-4,

Bácsa–SFAC 1900 8-0,

Öttevény–Gyirmót II 2-1,

Lébény–Jánossomorja 0-4,

Abda–Gönyű 1-3.

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport

13. forduló. 2019. 11. 02., szombat:

Győrújbarát–Dunaszeg 3-3.

2019. 11. 03., vasárnap:

Dunaszentpál–Bőny 4-2,

Győrzámoly–Bajcs 3-2,

Győrasszonyfa–DAC 2-6,

Nagyszentjános–Börcs 2-5,

Koroncó–Rábapatona 7-0,

Kajárpéc–Tét 3-0,

Kunsziget–Győrújfalu 3-1.

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport

13. forduló. 2019. 11. 02., szombat:

Lipót-MITE–Kimle 2-5.

2019. 11. 03., vasárnap:

Püski–Halászi 0-6,

Darnózseli–Hegyeshalom 1-5,

Rajka–Máriakálnok 1-2,

Bősárkány–Bezenye 2-3,

Hédervár–Dunakiliti 3-2,

Károlyháza–MTE 1904 II 0-4,

Mosonszolnok–Mosonszentmiklós 0-1.

Megyei II. o. Soproni csoport

13. forduló. 2019. 11. 02., szombat:

Répcementi SE–Fertőszentmiklós 3-1.

2019. 11. 03., vasárnap:

Kópháza-Veszkény 0-6,

Szany–Iván 3-0,

Enese–Hegykő,

Sopronkövesd–SVSE 2-2,

Nagycenk–Rábaszentandrás 4-0,

Petőháza–Rábapordány 2-0.

Megyei III. o. Pálya-Vasút Győr-Keleti csoport

13. forduló. 2019. 11. 03., vasárnap:

Bakonyszentlászló–Mezőörs 0-2.

Veszprémvarsány–Töltéstava 5-2.

Bakonyszentkirály–Pázmándfalu 3-2,

Pér–Mindszentpuszta 8-2,

Győrság–Pápateszér 2-14.

Megyei III. o. BarBár Pub Győr-Nyugati csoport

13. forduló. 2019. 11. 03., vasárnap:

Rábacsécsény–Ásványráró 1-1,

Vámosszabadi–Kóny 1-0,

Markotabödöge–Csikvánd 3-4,

Gyarmat–Gyömöre 1-8,

Mecsér–Egyed 2-1,

Tényő–Felpéc 1-3.

Megyei III. o. Északi csoport

13. forduló. 2019. 11. 02., szombat:

Hotel Lajta Park–Győrújfalu II,

Győrladamér–Győrsövényház 0-5.

2019. 11. 03., vasárnap:

Lipót-MITE II–Várbalog 2-5,

Kimle II–Győrzámoly II 3-0,

Levél–Újrónafő 6-1,

Mosonudvar–Mosonszentmiklós II 0-5.

Megyei III. o. Déli csoport

13. forduló. 2019. 11. 02., szombat:

Rábaszentmihály–Győrszemere 5-2,

Bőny II–Ikrény 1-1.

2019. 11. 03., vasárnap:

Nyúl II–Bácsa II 2-2.

Hétközben játszották:

Nyúl II–Ikrény 1–0.

Megyei III. o. Áki Mobil Csornai csoport

13. forduló. 2019. 11. 02., szombat:

Rábakecöl–Magyarkeresztúr 5-0.

2019. 11. 03., vasárnap:

Babót–Osli 1-2,

Himod–Farád 2-1,

Kisfalud–Szil 3-0,

Jobaháza–Bágyogszovát 9-0,

Rábatamási–Bogyoszló 2-0,

Vág–Mihályi 4-1.

Megyei III. o. Soproni A csoport

14. forduló. 2019. 11. 03., vasárnap:

Csapod–Harka 8-3,

Egyházasfalu–Pereszteg 2-2,

Nagylózs–Fertőrákos 3-1,

Fertőendréd–Ágfalva 5-0.

Megyei III. o. Soproni B csoport

13. forduló. 2019. 11. 03., vasárnap:

Répcevis–Zsira 7-2,

Lövő–Balf 1-0,

Újkér–Fertőd 2-4,

Sopronhorpács–Agyagosszergény 4-1.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában