Vereséget szenvedett a Sopron és a Mosonmagyaróvár is.

Szolnoki MÁV FC–Credobus-Mosonmagyaróvár 1–0 (1–0)

Szolnok:  Hrabina – Molnár, Balogh, Tóth B., Papp – Kenderes – Lakatos, Jasarevic (Olasz, 78.), Földi, Pintér (Farkas, 71.) – Katona Gy. (Tóth László, 63.). Vezetőedző: Balogh Pál.

Mosonmagyaróvár:  Tarczy – Huszárik, Szpirulisz, Szépe, Juhász (Tóth Levente, 74.) – Katona K., Kovács – Bartos (Kapacina., 34.) Schmatovich, Kószás (Lőrinczy, 59.) – Laki. Vezetőedző: Várhidi Péter.

Gsz.:  Jasarevic (36.).

Kiállítva: Molnár R. (88.), ill. Szpirulisz (80.).

31. perc: Egy szöglet után egy közeli fejest Tarczy a hosszú kapufára ütött.

36. perc: A jobbról középre passzolt labdát Jasarevic volt csapata kapujába lőtte. 1–0.

Nagy iramú mérkőzésen egy Jasareviccsel jobb volt a hazai csapat.

Balogh Pál: – Nagyon örülök az első hazai győzelmünknek. Nagyobb odafigyeléssel előbb is bebiztosíthattuk volna a sikerünket.

Várhidi Péter: – Mindkét csapat nagyot küzdött, de a párharcokat rendre elveszítjük a pálya minden területén. Legalább most voltak helyzeteink. Úgy gondolom, hogy az egy pontra legalább rászolgáltunk volna.

Kostorják Zsolt

Budafoki MTE–Soproni VSE 1–0 (1–0)

Promontor u., 400 néző. V.: Pillók.

Budafok:  Somogyi – Harsányi, Csizmadia, Kheisz, Vég – Vass – Kovács D. (Ihring-Farkas, 87.), Veszelinov (Margitics, 84.), Nagy T., Fekete M. (Vankó, 60.) – Kercsó. Vezetőedző: Prukner László.

SVSE: Molnár – Fazakas, Sifter, Fehér, Ágh, Bor – Kővári, Harangozó (Szőke, 59.), Angyal, Tóth M. (Varga Sz., 69.) – Batizi-Pócsi (Horváth P., 56.). Vezetőedző: Németh Szabolcs.

Gsz.:  Fekete (42. ).

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, s csupán egy hatalmas védekezési hiba miatt kapott gólt az SVSE, amikor Molnár kapus és Fehér egymásra várt. A második félidőben mindent megtettek a vendégek az egyenlítésért, ám a hajrában majdnem kettőre növelte előnyét a Budafok, Vég azonban 8 méterről a szinte teljesen üres kapu mellé lőtt.

Prukner László: – Örülök, hogy a vezetésünk után sikerült megtartani az előnyünket. A meccsen a küzdelem dominált, s ebben jobbak voltunk ellenfelünknél.

Németh Szabolcs: – Kiegyenlített meccs volt, melyen egyéni hibából kaptuk a gólt. Csalódott vagyok, hogy pontot se szereztünk.

Vác FC–WKW-ETO FC Győr 2–0 (1–0)

Budapest, 400 néző. V.: Csonka.

Vác:  Halasi – Hegedűs, Tóth F., Szabó, Gulyás – Tóth G., Búrány – Zsolnai, Nagy R. (Rása, 70.), Major (Borvető, 53.) – Balajti (Kákonyi, 62.). Vezetőedző: Horváth Károly

ETO:  Gyurákovics – Boszorád (Kabát, 55.), Nagy Á., Gyagya, Rokszin (Erdélyi, 66.) – Pongrácz, Szatmári L. – Beliczky (Magasföldi, 55.), Bagi, Szimcso – Zamostny. Vezetőedző: Bekő Balázs.

Gsz.: Nagy R. (18.), Tóth G. (93.).

18. perc: Nagy R. szép mozdulattal emelte a győri kapuba a labdát. 1–0.

23. perc: Zamostny szép cselekkel tört be a 16-os területére, felvágták, 11-es. A büntetőt Beliczky elhibázta.

93. perc: Hazai kontra végén Tóth G. a kifutó Gyurákovics lába között juttatta a labdát a hálóba. 2–0.

Váci vezetés után büntetőt hibázott az ETO az első félidőben, majd a szünet után nem sikerült egyenlíteni a kapuja elé tömörülő hazai csapat ellen. A hajrában – a győri nyomásból kiszabadulva – a piros-kékek a 92. percben eldöntötték a találkozót.

Horváth Károly: – Az első félidőben megmutattuk, hogy tudunk jól is játszani, a szünet után pedig bizonyítottuk, hogy van szívünk ehhez a játékhoz. Teljesen megérdemelten nyertünk.

Bekő Balázs: – Sokadszor léptünk ugyanabba a folyóba, sürgősen változtatnunk kell, mert ez így nem vezet sehová.