Nem kell maszk, és távolságtartás

2022.03.11. 21:00

Részlegesen feloldják a korlátozásokat a a Soproni Evangélikus Egyházközségben

Feloldja a járványügyi korlátozásokat gyülekezetében a Soproni Evangélikus Egyházközség. 

„Alkalmainkon most már nem kötelező a maszkviselés és a távolságtartás (minden második pad üresen hagyása). Az úrvacsoraosztásban is visszatérhetünk a mozgó rendtől a hagyományos rendhez: újra az oltárhoz térdelve, körönként vehetjük magunkhoz a szentséget. A közös kehelyhez viszont továbbra sem térünk vissza, kis kehellyel vagy bemártással vehetünk úrvacsorát” – áll a közleményben.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában