2024.02.07. 17:19

Négyet lőtt a Haladásnak az SC Sopron az edzőmeccsen

Az NB III-as SC Sopron labdarúgócsapata 4–1-re győzött a másodosztályú Haladás vendégeként.

A sötét mezessoproniak simán győztek.

Fotó: Unger Tamás / Vas Népe

Szombathelyi Haladás–Caola SC Sopron 1–4 (0–4)

A felkészülési mérkőzés 3. percében bal oldali beadás után Szabó közelről a kapuba helyezett. 0–1. A 12. percben egy távoli, 30 méteres ívelést a kapujából kint helyezkedő Kostyák visszafelé futva kiütött, az üresen érkező Sipőcz a kapu közepébe lőtt. 0–2. A 34. percben egy hazaadást Kostyák az ellenfélhez, Szabóhoz passzolt, aki a kapuba helyezett. 0–3. A 39. percben jobb oldali beadás után Kalászhoz került a labda, aki 11 méterről laposan a kapuba lőtt. 0–4. A 75. percben Szvoboda szépített, újabb gól már nem született. 1–4.