2023.10.01. 07:13

NB II foci - Credobus Mosonmagyaróvár–Tiszakécske 0-2

Megint nem sikerült hazai pályán a győzelem az óváriaknak.

Credobus Mosonmagyaróvár–Tiszakécskei LC 0-2 (0-1)

Mosonmagyaróvár, MTE Sporttelep. Játékvezető: Sipos Tamás (Huszár Balázs, Király Zsolt)
MOSONMAGYARÓVÁR: Heinrich – Tullner, Deák, Czingráber, Horváth K. – Vukaszovics – Simira, Szabó B., Illés, Németh D. – Takács T. Megbízott vezetőedző: Király József
TISZAKÉCSKE: Kiss Á. – Szőr, Fodor F., Viczián – Balázs B. Kocsis Dominik, Szekér, Erdei C., Grünvald –  Bertus, Zamostny. Vezetőedző: Vas László

90+3. perc: Horváth K. beadása nem jó senkinek. Végül Deák I. lövi a labdát kapu fölé, a játékvezető pedig lefújja a mérkőzést. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+1. perc: Három perc a hosszabbítás.

87. perc: Torvund távoli lövését védi Heinrich.

86. perc: Erdei Carlót váltja Krivocsjuk..

83. perc: A reklamáló Illés Dánielnek sárga lapot mutat fel Sipos Tamás.

82. perc: Tullner helyett Puhtyejev játszik a folytatásban.

80. perc: Újabb tiszakécskei csere: Máté Zsolt áll be Viczián Ádám helyére.

73. perc: Korbély kap jó labdát a bal oldalon, de blokkolni tudják a lövését a védők.

71. perc: Tiszakécskei cserék: Bertus helyére Gyurján B., Fodor helyére pedig Csáki érkezik.

70. perc: Németh D. szabadrúgását tenyereli szögletre Kiss Á.

69. perc: Szőr Levente kap sárga lapot.

66. perc: GÓÓÓL! Erdei Carlo a kapu jobb oldalába emeli a labdát, Heinrich a másik oldalra vetődik. 0–2

63. perc: Vukaszovics reklamálásért sárga lapot kap.

60. perc: Illés D. ígéretes helyzetben nem lő, utána pedig már blokkolni tudják a próbálkozását a tiszakécskei védők.

58. perc: Balázs B. lövi a labdát Heinrich kapuja fölé.

52. perc: Erdei C. szabadrúgását Heinrich üti szögletre.

50. perc: Erdei Carlo beívelése végül a kapura lövésnek is beillik: Heinrichnek kell szögletre menteni.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Zamostny helyére Torvund állt be a szünetben. Az óváriak nem változtattak.

45+2. perc: Vége az első félidőnek.

45+1. perc: Egy perc az első félidő végén a ráadás.

42. perc: Illés D. 20 méterről lőhet, de kaput nem talál.

38. perc: Hazai kontra végén Németh D. nem tudja átvenni a labdát a tizenhatoson belül.

35. perc: Szőr lövését üti szögletre Heinrich.

31. perc: GÓÓÓL! Erdei Carlo 20 méterről lövi a labdát a bal alsóba. 0–1

23. perc: Zamostny 18 méterről lő, a középre tartó pattogós lövést Heinrich megfogja.

21. perc: Németh D. iramodik meg a bal szélen, a középre passzolt labdáját épphogy eléri Kiss Ágoson kapus.

19. perc: Németh D. szabadrúgásból a jobb felsőt veszi célba, de a felső lecet találja el.

16. perc: Szépen járatja a labdát a hazai csapat, Simita jobb oldali beadása viszont nem jó egyik társnak sem.

12. perc: Takács T. elől blokkolni tud Kiss Á., a labda azonban Szabó Bence elé kerül, akinek tíz méterről nem sikerül a kapuba találni, noha csak egy védő állt vele szemben.

11. perc: Németh D. passza után Szabó Bence veszi célba a jobb alsót, Kiss Á. azonban bravúrral hárít.

1. perc: Fehérben a vendégek, feketében a hazaiak. A bajnokit a hazaiak kezdik.

Előzetes - Király József vezetőedző:

Nehéz mérkőzésre számítok. Hazai pályán nem lehet más célunk, mint a három pont megszerzése. Ehhez mindenkinek száz százalékot kell nyújtania.