2023.08.06. 08:53

NB II foci - Credobus Mosonmagyar­óvár–Kazincbarcika 0-3 - Fotók

Nagy céllal indultak a hazai pályán játszó mosonmagyaróváirak, végül nemhogy 3 pont, semmi sem lett belőle.

Fotó: Kerekes István

Credobus Mosonmagyar­óvár–Kazincbarcika 0-3

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep. Játékvezető: Bana Gergely (Kulman Tamás, Máyer Gábor)
MOSONMAGYARÓVÁR: Heinrich – Deákovits, Czingráber, Deák, Horváth K. – Nagy P., Papp Sz., Illés D. – Szabó B., Szalka D. – Korbély. Vezetőedző: Németh Zoltán
KAZINCBARCIKA: Tóth B. – Szekszárdi M., Heil, Papp M., Süttő – Ternován, Csatári, Csilus T., Ádám F. – Kurdics, Pinte. Vezetőedző: Csábi József

90+4. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

90+1. perc: Négy perc a ráadás.

89. perc: Tóth B. annyi ideig tartogatja a labdát a kezében, hogy a játékvezető megelégeli: közvetett szabadrúgást végezhet el a Mosonmagyaróvár a tizenhatoson belülről.

87. perc: Székely K. beadását fejelik ki az óvári védők.

83. perc: Cserék a vendégeknél: Kurdics helyére Boros Zsombor, Csilus T. helyére pedig Fejes Ádám áll be.

81. perc: Papp L. szabadrúgása a sorfalról pattan szögletre.

79. perc: Az utolsó óvári csere: Papp L. érkezik, Korbély hagyja el a pályát.

76. perc: Csóka kényszerítőzik jól Horváth Kevinnel, ám a beadást kifejelik a védők.

72. perc: Deák István is kap egy sárgát.

71. perc: Csilus T. kap sárga lapot.

64. perc: Barcikai cserék: Ternován helyére Székely K., Ádám F. helyére pedig Pekár L. áll be.

63. perc: Czingráber kap sárga lapot.

61. perc: Kettős csere az óváriaknál: Szalka helyére Simita, Deákovits helyére pedig Csóka állt be.

54. perc: GÓÓÓL! Ternován iramodik meg a saját térfeléről, a balról érkező Ádám F. elé passzol, aki elviszi a labdát a kapus mellett, és a hosszú alsóba lő. 0-3

54. perc: Csatári helyére Kártik áll be a vendégeknél.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

46. perc: Szabó B. helyére Pataki Z. állt be a szünetben a hazaiaknál.

45+1. perc: Egy perc ráadás után véget ér az első félidő.

40. perc: Megint Illés D. kerül helyzetbe, a lövése egy védőn veszíti erejét, így Tóth B. simán fogja a labdát.

37. perc: Előbb Illés D. erős lövését, aztán Szalka lapos kísérletét védi Tóth B.

32. perc: GÓÓÓL! Növeli előnyét a Kazincbarcika. Papp Milán szökteti Pinte Patrikot, aki az ötös jobb sarkáról lövi a labdát a léc alá. 0-2

29. perc: GÓÓÓL! Pinte iramodik meg a bal oldalon, a beadását röviden fejelik ki a védők, épp Ádám F. elé, aki egy igazítás után 15 méterről a jobb alsóba lő. 0-1

26. perc: Illés D. egy remek labdaátvétellel kerül helyzetbe, a bal oldalon érkező Szalkához passzol, az ő lövése egy védőről pattan szögletre.

16. perc: Illés D. veszi észre a rövid kazincbarcikai hazagurítást, és elpöcköli a labdát a kapus mellett. A labda lassan a barcikai kapu felé vánszorog, végül a kapufa tövéről visszapattan. Aztán tisztáznak a kékmezesek.

14. perc: Pinte lövését védi Heinrich, aztán Csilus sarkazását a védők blokkolják a gólvonal előtt. Kurdics lövése is egy óvári védőt talál el. Nem szabadul fel a hazai kapu, fél perccel később egy jobb oldali beívelést Kurdics fejel kapura, Henrich védi a kísérletet.

6. perc: Szabó B. kap labdát a jobb oldalon, néhány csel után 16 méterről ellövi. A lövést egy védő blokkolja, azonban Korbély ismételni tud, az ő lövését pedig Tóth B. üti szögletre.

1. perc: Fehérben a hazaiak, kék mezben a vendégek. A mérkőzést a Kazincbarcika kezdi.

Előzetes - Hiába játszott jobban a szünet után a Lajta-parti gárda, pont nélkül utazott haza a Németh Zoltán irányította Mosonmagyaróvár Pécsről az első fordulót követően. Az óvári vezetőedző szerint nem érdemelt vereséget a csapata, amely most otthon, az első körben szintén vereséget szenvedő Kazincbarcika ellen javíthat.

Egy egyértelmű tizenegyest nem kaptunk meg a nyitófordulóban, de nincs idő sopánkodni, hiszen máris egy újabb találkozó előtt állunk, amelyen egy hozzánk hasonló célokat megfogalmazó csapattal találkozunk. A Kazincbarcika ellen, főleg hazai pályán, nem is lehet más célunk, mint megszerezni a három pontot, ami nagyon fontos lenne a következő fordulókat illetően

– emelte ki az összecsapással kapcsolatban a kék-fehérek vezetőedzője.