Otthon tartották a pontokat

2023.04.23. 21:27

NB II foci - Credobus Mosonmagyaróvár–Csákvár 3–2 - Fotók

Öt gól is született, illetve nagyon izgalmas momentumok tették érdekessé a találkozó végét, de a hazaiak végül is otthon tartották mind a három pontot.

Fotó: Kerekes István

A 15. helyezett Mosonmagyaróvár az eddig egy ponttal többet gyűjtő és 14. pozícióban álló Csákvárt fogadta.
Credobus Mosonmagyaróvár–Csákvár Mosonmagyaróvár, 17.00.
V.: Nagy N.

28. perc: Illés fél pályáról megindulva vitte végig a labdát, majd 22 méterről a rövid felső sarokba lőtt. 1–0.
53. perc: Vaskó készített le Omingernek, ő pedig 17 méterről a jobb alsó sarokba bombázott. 1–1.
55. perc: Szinte rögtön jött a válasz, Deák adott hatalmas labdát Puhtjejevnek, ő pedig a kapussal szemben nem hibázott. 2–1.
60. perc: Végh lőtt kapura, a labdáját még bravúrral védeni tudta a kapus, a kipattanót Puhtjejev könyörtelenül berúgta. 3–1.
67. perc: Karacs lőtt a hálóba egy szöglet utáni kavarodást követően. 3–2.

Király József: – Örülök neki, hogy a Diósgyőrben tapasztalt küzdőszellemet, hozzáállást át tudtuk menteni a Csákvár elleni mérkőzésre is. Hosszú idő után sikerült hazai pályán nyerni, úgy gondolom, megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.