ETO FC Győr–DVTK 0-3 (0-2)

Győr, ETO Park. Játékezető: Andó-Szabó Sándor (Rózsa Dávid, Ország Péter)
ETO FC GYŐR: Ruisz – Szujó, Fodor, Papp Milán – Kovács K., Toma, Tuboly, Kiss Bence, Benczenleitner – Babati, Óvári Vezetőedző: Tímár Krisztián
DVTK: Danilovic – Csirmaz, Szatmári, Bokros, Bárdos – Koman, Bényei, Bertus – Eppel, Lukács D., Gera Vezetőedző: Kuznyecov Szergej

90+2. perc: Vége a mérkőzésnek. Köszönjük megtisztelő figylemüket!

90+1. perc: Két perc a ráadás.

90+1. perc: Szujó helyére Vincze Á. áll be.

83. perc: Hármas diósgyőri csere: Gera helyére Könyves Norbert, Bokros helyére Farkas Dániel, Bertus helyére pedig Illés Bálint áll be.

79. perc: Kiss Bence távoli lövését védi Danilovic.

78. perc: Győri csere: Babatit Kiss Máté váltja.

74. perc: Komant Radics Márton váltja a vendégeknél.

65. perc: GÓÓÓL! Lukács és Gera játszik össze a győri tizenhatoson belül, az egyedül kapura törő Lukács végül Ruisz mellett az ötös vonaláról pöcköli a labdát a kapu jobb oldalába. 0–3

61. perc: Toma helyett Vitális játszik a továbbiakban a hazai csapatban. Eppelt Gyurek váltja a vendégeknél.

56. perc: Szép összjáték után Koman gurítja a labdát kapu mellé nyolc méterről.

53. perc: Toma is kap egy sárga lapot.

48. perc: Kiss Bence kap sárga lapot.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

46. perc: Győri cserék: Tuboly helyére Kovács István, Óvári helyére pedig Borsos Filip áll be a szünetben.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Szatmári kap sárga lapot.

43. perc: GÓÓÓL! Lukács indítja a jobb oldalon Gerát, aki tisztán vezetheti a labdát kapura, tíz méterről aztán jobbal Ruisz jobb lába mellett a hálóba lő. 0-2

39. perc: Gera kerül helyzetbe egy jó labdaátvételt követően, de a hazai védőknek végül sikerül tisztázni.

36. perc: Kiss Bence szabadúgása után tisztázni tudnak a diósgyőri védők.

35. perc: Csirmaz ütközi le Babatit a kaputól 23 méterre, mindkét játékost ápolni kell.

29. perc: Papp Milán kap sárga lapot.

19. perc: Babati szabadrúgását védi Danilovic.

13. perc: GÓÓÓL! Koman a kezdőkörből rúgja előre a labdát, a jobbról érkező Csirmaz elviszi azt a kimozduló Ruisz mellett, majd 12 méterről ballal az üres kapuba lő. 0-1

5. perc: Sárga lapot kap Tuboly.

1. perc: A pirosban játszó vendégek kezdik a mérkőzést. Fehérben az ETO.

Előzetes - A gyengén szereplő ETO-nál a hagyományok miatt lehet presztízsmeccs a feljutásra pályázó Diósgyőr elleni csata. „Kielemeztük a Diósgyőrt, készültünk belőlük – kezdte Tímár Krisztián vezetőedző. – Jó csapattal találkozunk hétvégén, nem véletlenül áll a tabella élén, de hazai pályán nem lehet más célunk, mint jó eredményt elérni. Bízom benne, hogy közönségszórakoztató mérkőzést játszunk, ahol végre megtaláljuk a góllövő cipőnket.”