2021.10.16. 18:29
Megyei foci – Hetet rúgott a Koroncó a Jánossomorjának – friss vasárnapi eredmények
A megyei összecsapások 10. fordulójának eredményei.
Fotó: Csapó Balázs
Fotó: CSAPO BALAZS
Duna Takarék Megyei I. osztály
Szombat
Carbodent-Vitnyéd–Soproni FAC 1900 3–0
Loland-Nyúl–Győrszentiván 4–0
Abda-VVFK-Bau–DAC Nádorváros 2–1
Credobus Tehetségközpont–Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak 2–0
Csornai SE–Üstökös FC Bácsa 2–0
Kapuvár–Lipót Pékség 2–2
Pannonhalma-Horn–Gönyű 0–1
Esküvői Kiállítás Győrben - Fotók: Csapó Balázs
Vasárnap
Koroncó–Jánossomorja 7–1
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport
Vasárnap
Győrújfalu–Robo-Tech-Börcs 0–0
Bácsa II–Győrújbarát 0–2
Dunaszentpál–Győrzámoly 5–2
Kajárpéc-Herold Trans–Dunaszeg 6–0
Rábapatona–LBW-Nyúl II 1–3
Enese–Bőny 0–7
Kunsziget–Téti Sokoró 1–5
Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport
Szombat
Darnózseli-Lipót II–Hegyeshalom 0–4-es állásnál félbeszakadt
Vasárnap
Mosonszentmiklós–Kimle 2–0
Dunakiliti–MITE 2–1
Máriakálnok–Mosonszolnok 1–6
Károlyháza–Püski 3–1
Hédervár–Halászi 5–0
Ásványráró–Rajka 2–0
Noltech-Levél–Lébény 3–0
Megyei II. o. Soproni csoport
Szombat
Lövő–Bősárkány 3–1
MET-NA-Veszkény–Hegykő 0–2
Répcementi–SVSE-GYSEV 3–1
Vasárnap
Beled–Rábapordány 1–1
Szany–Nagycenk 0–2
Rábatamási–Rábaszentandrás 2–0
Iván–Rajczi Beton-Fertőszentmiklós 0–11
Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport
Vasárnap
Veszprémvarsány–Sokorópátka 1–1
Felpéc–Szilver-Fer-Pér 1–4
Tényő–Gyarmat 3–1
Gyömöre–Vámosszabadi 4–1
Pázmándfalu–Mezőörs 2–11
Csikvánd–Solar CT-Mecsér 0–3
Rábacsécsény–Bakonyszentkirály 0–5
Győrság–Táp később rendezik
Megyei III. o. Győri B csoport
Szombat
Bőny II–Ikrény 1–3
Bajcs–DAC II 5–2
Vasárnap
Győri Cápák–Töltéstava 0–1
Győrasszonyfa–Rábaszentmihály 0–11
Nagyszentjános–Mindszentpuszta 3–0 (játék nélkül)
Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport
Szombat
Mosonszentmiklós II–Mosonudvar 8–0
Győrújfalu II–Dunasziget 3–1
Öttevény–Bezenye 4–1
Hotel Lajta Park–Győrladamér 12–0
Kimle II–Várbalog 1–6
Győrzámoly II–Győrsövényház 1–3
MITE II–Újrónafő 2–5
Megyei III. o. BarBár Pub Csornai csoport
Szombat
Kóny–Babót 2–1
Vasárnap
Bágyogszovát–Mihályi 8–0
Himod–Osli 4–3
Rábakecöl–Szil 4–2
Farád–Jobaháza 2–3
Kisfalud–Markotabödöge 5–1
Egyed–Vág 3–3
Megyei III. o. Soproni A csoport
Vasárnap
Fertőrákos–Fertőszéplak-Áder Bau 3–0
Nagylózs–Harka 0–8
Fertőd–Egyházasfalu 1–3
Csapod–Ágfalva 4–1
Megyei III. o. Soproni B csoport
Szombat
SFAC II–Újkér 7–2
Vasárnap
Sopronhorpács-Mészáros SE–Kapuvár II 0–2
Répcevis–Balf 3–3
Zsira–TITA-Agyagosszergény 8–1
Fertőendréd–Sopronkövesd elmaradt