2021.09.11. 19:30
Megyei foci – Tovább menetel a Lipót, most Jánossomorján lőtt öt gólt az éllovas + eredmények minden osztályból, fotók
Mutatjuk a hétvége összes eredményét.
Forrás: Kisalföld
Fotó: Csapó Balázs
A Csorna idegenben győzött, a SFAC négy góllal „küldte haza” a Gönyűt, s folytatódott az Abda vesszőfutása, amely ellen az újonc Koroncó hat találatot szerzett. A mosonmagyaróváriak második csapata nem bírt a Vitnyéddel.
Duna Takarék Megyei I. osztály
Szombat
Loland-Nyúl–Csorna 0–1
Soproni FAC 1900–Gönyű 4–0
Abda-VVFK-Bau–Koroncó 1–6
Credobus Tehetségközpont–Carbodent Vitnyéd 1–1
Vasárnap
Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak–Pannonhalma-Horn 3–0
Kapuvár–DAC Nádorváros 3–0
Jánossomorja–Lipót Pékség 0–5
Győrszentiván–Üstökös FC Bácsa 0–1
Duna Takarék Megyei I. 5. forduló: Ménfőcsanak-Pannonhalma
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport
Szombat
Győrújbarát–Kunsziget 3–0
Dunaszeg–Bőny 8–3
Vasárnap
Győrzámoly–Téti Sokoró 0–2
Győrújfalu–Enese 5–1
Bácsa II–Rábapatona 1–2
Dunaszentpál–Kajárpéc-Herold Trans 3–8
Robo-Tech Börcs–LBW Nyúl II 2–2
Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport
Szombat
Hegyeshalom–Ásványráró 1–2
Darnózseli-Lipót II–Károlyháza elmaradt
Vasárnap
Mosonszolnok–Lébény 8–1
MITE–Noltech-Levél 2–2
Mosonszentmiklós–Halászi 5–1
Dunakiliti–Máriakálnok 3–1
Püski–Rajka 0–10
Kimle–Hédervár 1–4
Megyei II. o. Soproni csoport
Szombat
Lövő–Rábatamási 1–2
Rábaszentandrás–SVSE-GYSEV 1–2
Vasárnap
Nagycenk–Rajczi Beton-Fertőszentmiklós 3–2
Bősárkány–Répcementi 1–3
Petőháza–MET-NA-Veszkény 3–2
Beled–Szany 1–2
Rábapordány–Iván elmaradt
Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport
Szombat
Felpéc–Gyömöre 2–3
Vámosszabadi–Solar CT-Mecsér 2–3
Vasárnap
Veszprémvarsány–Pázmándfalu 0–1
Táp–Bakonyszentkirály 1–1
Gyarmat–Rábacsécsény 3–1
Szilver-Fer-Pér–Csikvánd 3–2
Tényő–Győrság 3–3
Sokorópátka–Mezőörs 1–4
Megyei III. o. Győri B csoport
Szombat
Ikrény–Töltéstava 2–2
Robo-Tech Börcs II–Győri Cápák 1–1
Bőny II–Nagyszentjános 2–4
Rábaszentmihály–Mindszentpuszta 15–1
Vasárnap
Győrasszonyfa–Bajcs 2–8
Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport
Szombat
Győrújfalu II–Kimle II 6–1
Dunasziget–MITE II 2–1
Mosonszentmiklós II–Győrzámoly II 2–0
Öttevény–Hotel Lajta Park 1–0
Vasárnap
Mosonudvar–Várbalog 1–2
Bezenye–Újrónafő 6–2
Győrladamér–Győrsövényház 0–5
Megyei III. o. BarBár Pub Csornai csoport
Vasárnap
Mihályi–Markotabödöge 2–3
Szil–Babót 1–3
Osli–Kóny 7–2
Bágyogszovát–Egyed 0–3
Himod–Kisfalud 2–2
Rábakecöl–Farád 2–2
Jobaháza–Vág 6˜–2
Megyei III. o. Soproni A csoport
Szombat
Ágfalva–Fertőszéplak-Áderbau 3–1
Vasárnap
Fertőrákos–Fertőd 2–3
Harka–Egyházasfalu 3–1
Csapod–Nagylózs 4–2
Megyei III. o. Soproni B csoport
Szombat
Kapuvári II–SFAC II 10–0
Vasárnap
TITA-Agyagosszergény–Sopronkövesd 0–8
Répcevis–Fertőendréd 1–2
Sopronhorpács Mészáros SE–Zsira 1–0
Balf–Újkér később rendezik