2019.10.05. 22:09
Megyei foci – Csornán győzött a Kapuvár – fotók, videók + eredmények
A rábaközi rangadót 3-2-re nyerte a Kapuvár.
Fotó: Mészáros Mátyás
Duna Takarék Megyei I. osztály – 9. fordulóSC Sopron–Nyúl 2-2,
Csorna–Kapuvár 2-3
Beled–Pannonhalma 1-1
Gönyű–Vitnyéd 1-1
Bácsa–Lébény 2-1
Öttevény–SFAC 1900 4-1
Abda–Jánossomorja 0-0
Győrszentiván–Gyirmót II 3-1
Megyei foci: Csorna-Kapuvár
Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport – 9. forduló
Győrújbarát–Győrasszonyfa 5-0
Dunaszentpál–Kajárpéc 4-3
Győrújfalu–Rábapatona 6-0
Győrzámoly–Dunaszeg 4-3
Nagyszentjános–Bőny 0-22
Koroncó–DAC 2-3
Bajcs–Börcs 1-3
Kunsziget–Tét 7-0
Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport – 9. forduló
Darnózseli–Máriakálnok 1-9
Rajka–Püski 3-0
Bősárkány–Halászi 1-0
Hédervár–Mosonmagyaróvár II 2-5
Dunakiliti–Hegyeshalom 4-1
Károlyháza–Lipót-MITE 3-6
Mosonszentmiklós–Bezenye 2-1
Mosonszolnok–Kimle 0-0
Megyei II.o. Soproni csoport – 9. forduló
Veszkény–Iván 2-1
Hegykő–Rábaszentandrás 1-0
Enese–SVSE 6-1
Rábapordány–Kópháza 12-0
Sopronkövesd–Szany 0-5
Nagycenk–Fertőszentmiklós 2-0
Petőháza–Répcementi SE 2-5
Megyei III. o. Pálya-Vasút Győr-Keleti csoport – 9. forduló
Veszprémvarsány–Mindszentpuszta elmaradt
Pápateszér–Pázmándfalu 6-0
Győrság–Pér 0-16
Mezőörs–Töltéstava 4-1
Bakonyszentlászló–Bakonyszentkirály 0-0
Megyei III. o. BarBár Pub Győr-Nyugati csoport – 9. forduló
Mecsér–Sokorópátka 5-2
Ásványráró–Gyömöre 4-1
Rábacsécsény–Markotabödöge 3-1
Felpéc–Egyed 3-1
Gyarmat–Vámosszabadi 3-4
Tényő–Kóny 1-0
Megyei III. o. Északi csoport – 9. forduló
Győrladamér–Levél 0-5
Lipót-MITE II–Győrújfalu II 1-4
Kimle II–Hotel Lajta Park 2-4
Mosonszentmiklós II–Dunasziget 6-2
Megyei III. o. Déli csoport – 9. forduló
Bőny II–Nyúl II 0-5
Bácsa II–Rábaszentmihály 2-2
Ikrény–Bajcs II 9-1
Győrszemere–Győri Cápák 3-2
Megyei III. o. Áki Mobil Csornai csoport – 9. forduló
Rábakecöl–Babót 2-2
Rábatamási–Magyarkeresztúr 5-1
Farád–Mihályi 2-2
Himod–Osli 3-2
Kisfalud–Bágyogszovát 5-1
Szil–Bogyoszló 0-4
Vág–Jobaháza 0-2
Megyei III. o. Soproni A csoport – 9. forduló
Egyházasfalu–Nagylózs 3-1
Pereszteg–Ágfalva 2-2
Harka–Fertőendréd 3-1
Fertőrákos–Csapod 5-4
Megyei III. o. Soproni B csoport – 9. forduló
Zsira–Agyagosszergény 3-1
Sopronhorpács–Fertőszéplak 2-2
Fertőd–Balf 0-5
Répcevis–Lövő 2-0