2017. 05. 26. péntek - Fülöp, Evelin 12°C | 21°C Még több cikk.

Legyőztük Albániát

Labdarúgás - Torghelle Sándor, és Juhász Roland góljaival a magyar válogatott 2-0-ra nyert világbajnoki selejtező mérkőzésen Albánia ellen.
Világbajnoki selejtező, 1. csoport:

Magyarország-Albánia 2-0 (0-0)

Puskás Ferenc Stadion, 20 ezer néző, v.: Claudio Circhetta (svájci)

gólszerzők: Torghelle (49.), Juhász (81.)

sárga lap: Juhász (36.), Bodnár (67.), illetve Dallku (48.), Skela (81.), Agolli (87.)

Magyarország:

Fülöp Márton - Szélesi Zoltán, Vanczák Vilmos, Juhász Roland, Bodnár László - Dzsudzsák Balázs, Dárdai Pál, Hajnal Tamás (Buzsáky Ákos, 61.), Halmosi Péter, Huszti Szabolcs (Vadócz Krisztián, 86.) - Torghelle Sándor (Rudolf Gergely, 93.)

Albánia:

Arjan Beqaj - Elvin Beqiri (Edmond Kapllani, 74.), Debatik Curri, Armend Dallku, Kristi Vangjeli (Jahmir Hyka, 54., Eryin Bulku, 83.) - Lorik Cama, Klodian Duro, Ansi Agolli, Altin Lala, Ervin Skela - Erjon Bogdani

49. perc: Hajnal szabadrúgása még kijött a védőkről, de Huszti remekül adott középre, és Torghelle az ötösön belülről remek fejessel vette be Begaj kapuját. (1-0)

81. perc: Buzsáky baloldali szöglete után Juhász Roland emelkedett a legmagasabbra az ötös sarkánál, földre fejelt labdája az albán kapus lába között talált utat a hálóba. (2-0)

A magyar válogatott szerdán Málta ellen idegenben folytatja szereplését a világbajnoki selejtezősorozat 1. számú csoportjában.

F1: Hamilton nyerte az időmérőt

Forma-1 - A pontversenyben vezető brit Lewis Hamilton szerezte meg az első rajthelyet a Forma-1-es… Tovább olvasom