2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 3°C

A Barcelona nyerte az El Clásicót

Az FC Barcelona Zlatan Ibrahimovic góljával legyőzte a Real Madridot a spanyol labdarúgó-bajnokság vasárnapi csúcsrangadóján, az El Clásicón.

A svéd csatár az 51. percben lépett a pályára és öt perccel később Alvés jobboldali beadását ballal - röptében a hálóba bombázta. Ez volt a meccs egyetlen találata.

A 63. percben Busquets megkapta második sárga lapját és a hazaiak tíz emberrel folytatták a küzdelmet.

A királyi gárda támadásai azonban ezt követően erőtlenek voltak, a Barca kiválóan tördelte a rohamokat, így megnyerte a csúcsrangadót, és átvette riválisától a vezetést a tabellán.

Primera División, 12. forduló: Eredmények: FC Barcelona-Real Madrid 1-0 (0-0) g: Ibrahimovic (51.) piros lap: Diarra (90.), illetve Busquets (62.)

• 3. jazmine33 2009. december 01. 22:25
    „Corola te nagyon szereted a focit látom ennek örülök:-)))én is:-))”
  • 2. Csetneky 2009. november 30. 12:45
    „A Reál a vásárlásban volt jó, a Barca meg fociban. He-he...”
  • 1. Dr.Corolla 2009. november 30. 10:48