2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 0°C | 13°C Még több cikk.

Vezet a Palermo!

Az AS Roma hazai pályán egygólos vereséget szenvedett az Internazionalétól az olasz labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának rangadóján.
Az AS Roma hazai pályán egygólos vereséget szenvedett az Internazionalétól az olasz labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának rangadóján. Az AC Milan a listavezető Palermóhoz hasonlóan harmadik mérkőzését is megnyerte az új szezonban, azonban míg a déli gárda kilenc ponttal vezeti a tabellát, a nyolc büntetőponttal induló milánóiak csak annak örülhetnek, hogy már „pluszban" vannak.

Serie A, 3. forduló: AC Milan–Ascoli 1–0, gólszerző: Jankulovski (68.); AS Roma–Internazionale 0–1, g.: Crespo (44.), kiállítva: Vieira (92., Inter); Atalanta–Empoli 0–0; Cagliari–Livorno 2–2, g.: Ferri (12.), Suazo (57.), ill. Bakayoko (8.), Danilevicius (61., 11-esből); Chievo–Lazio 0–1, g.: Oddo (63., 11-esből); Fiorentina–Parma 1–0, g.: Mutu (17.); Messina–Reggina 2–0, g.: Rigano (24., 85.); Palermo–Catania 5–3, g.: Tedesco (21.), Simplicio (47.), Corini (68., 11-esből), Amauri (74.), Barzagli (80.), ill. Corona (26.), Mascara (64.), Spinesi (90.), kiállítva: Simplicio (90.); Sampdoria–Udinese 3–3, g.: Delvecchio (43.), Volpi (68.), Flachi (77.), ill. Di Natale (4.), Iaquinta (16.), Asamoah (43.); Torino–Siena 1–2, g.: Muzzi (40.), ill. Frick (4., 35.).
Az állás: 1. Palermo 9, 2. Messina 7 (4–1), 3. Internazionale 7 (5–3), 4. AS Roma 6, ... 12. AC Milan 1 ponttal.

Premier League: FC Liverpool–Newcastle United 2–0, g.: Kuijt (29.), Xabi Alonso (79.). A másodiki találatot jegyző spanyol középpályás 60 m-ről (!) lőtte a vendégek kapujába a labdát.
Az állás (5 forduló után): 1. Portsmouth 13, 2. Manchester United 12 (11–3), 3. Chelsea 12 (9–3), ...9. Liverpool 7, 10. Newcastle United 6 ponttal.