Kisalföld logö

2017. 03. 23. csütörtök - Emőke 5°C | 19°C Még több cikk.

Válogatottak a Győri Ugrógálán

A megyei atlétikai szövetség rendezésében június 7-én, kedden 16 órától a Dózsa-pálya ad otthont a III. Győri Ugrógálának.

A versenyen részt vesz a Győri Dózsa SE válogatott ugrója, Babos Rita, az olimpikon távolugró Ajkler Zita (Vasas SC), Skoumál Réka válogatott hétpróbázó (Kaposvári Marathon), Erős Enikő (MAC NSI) – az egykori kiváló magasugró, Mátay Andrea lánya –, valamint a férfi távol- és hármasugró magyar élmezőny színe-java.

Győri Dózsa versenyzői a közelmúltban több értékes eredményt értek el. A felnőtt vidékbajnokságon Zalaegerszegen: Babos Rita, hármasugrás: 1. hely (13,29 m), magasugrás: 2. hely (180 cm); Badis Anissa, 800 m: 3. hely (2:12.98 p); Balázs Zsolt, 800 m: 3. hely (1:56.08 p); Szalai Ferenc, 800 m: 2. hely (1:54.21 p).
A Ki a leggyorsabb – ki a legkitartóbb vetélkedő országos döntőjében: Molnár Gábor, 60 m: 1. hely (8,34 mp); Zajovics Nóra, 60 m: 6. hely (8,95 mp).

Junior és ifi Budapest-bajnokság: Kása Tibor, 200 m: 3. hely, (23,53 mp); Ábrahám Edina, 200 m: 2. hely (26,65 mp); Zámolyi Viktória, 200 m: 3. hely (26,70 mp); Badis Anissa, 3000 m: 1. hely (9,49 p).
Budapest ifibajnokság: Dávid Mónika, 3000 m: 5. hely.
Fair-Media Geotech Ugrógála, Tatabánya: Babos Rita, magasugrás: 1. hely (182 cm), távolugrás: 2. hely (609 cm).

Országos serdülő vidékbajnokság: Németh Kálmán, távolugrás: 2. hely (5,54 m), 100 m: 2. hely (11,8 mp), 300 m: 2. hely (41,7 mp); Ihász Péter, súlylökés: 3. hely (11,88 mp), 100 m: 3. hely (11,9 mp). 4x100 m váltó férfi: Horváth Bence, Kiss Dániel, Ihász Péter, Németh Kálmán. Árpás Milán, 800 m: 2. hely (2:24,6 p); Kóti Dorottya, 80 m: 2. hely (10,7 mp); Hordós Evelin, 100 m: 1. hely (12,7 mp), 300 m: 2. hely (45,6 mp); Izsáki Eszter, 100 m: 3. hely (13,3 mp), távolugrás: 3. hely (4,11 m); Stalzer Fanni, 800 m: 2. hely (2.24,6 p).

Nyugat-dunántúli regionális gyermek atlétikai bajnokság, Szombathely: Fiú: 60 m döntő, 10 éves: 1. Győrffy Simon (9,00), 2. Horváth Gergely  (9,20). 60 m döntő, 11 éves: 1. Győrffy Soma (9,00). 60 m döntő, 12 éves: 1. Molnár Gábor (8,10). 2. Orsós Zalán (8,50). 60 m gát, 12 éves: 1. Orsós Zalán (9,80). 600 m, 10 éves: 3. Blázsovics Martin (2:09,70). 600 m, 11 éves: 2. Balogh Bence (1:57,00). 3. Mboob Lamin (1:58,10). 4x100 m: 1. Győri Dózsa (Molnár Gábor, Győrffy Simon, Győrffy Soma, Orsós Zalán) 55,30. Kislabdahajítás, 10 éves: 1. Vajda Álmos (33,68 m). Távolugrás, 10 éves: 1. Győrffy Simon (417 cm). Távolugrás, 11 éves: 1. Győrffy Soma (445 cm). Távolugrás, 12 éves: 1. Molnár Gábor (508 cm).
Leány: 60 m gát, 11 éves: 3. Zajovics Nóra (10,90). 60 m döntő, 11 éves: 1. Zajovics Nóra (8,80).  60 m döntő, 12 éves: 3. Zajovics Kitti (9,10). 600 m, 12 éves: 1. Böröcz Dorina (1:58,60). 4x100 m: 1. Győri Dózsa (Zajovics Kitti, Böröcz Dorina, Zajovics Nóra, Radics Dalma) 57,80. Kislabdahajítás, 11 éves: 2. Beke Ágnes (32,62 m). Távolugrás, 10 éves: 3. Kóti Luca (374 cm). Távolugrás, 12 éves: 1. Zajovics Kitti (436 cm), 3. Csöndes Viktória (376 cm).

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Pólós sztárok parádéja

A II. Győri Vízilabda Fesztiválon a Kemény-legények parádés gólokkal szórakoztatták a közönséget. Tovább olvasom