2018. 07. 19. csütörtök - Emília 18°C | 28°C Még több cikk.

Szávay veresége

Tenisz - Szávay Ágnes három szettben vereséget szenvedett az ukrán Juliana Fedaktól a 175 ezer dollár összdíjazású keménypályás Gold Coast-i tenisztorna első fordulójában.
A világranglistán 20. helyezett magyar játékos az első játszmát megnyerte (6:3), a másodikat szoros küzdelemben elvesztette (5:7), a harmadikban viszont csak két gém volt az övé (2:6). Az ausztráliai viadal honlapjának tanúsága szerint az összecsapás két óra négy percig tartott.

Szávay Dinara Szafinával az oldalán párosban még versenyben van: a harmadik helyen kiemelt magyar–orosz duó a negyeddöntőben a Nagyja Petrova, Jelena Vesznyina orosz kettőssel találkozik.