2017. 08. 24. csütörtök - Bertalan 12°C | 27°C Még több cikk.

Női kosárlabda: lemaradt a bronzéremről a SEAT Lami-Véd Győr

Az előző idényhez hasonlóan ezúttal is a negyedik helyen végzett a női kosárlabda bajnokságban a SEAT LAmi-Véd Győr.
SEAT Lami-Véd Győr–Szeviép-Szeged 62–80(8–22, 20–21, 24–20, 10–17)
Győr, NB I-es női mérkőzés a 3. helyért, 250 néző. V.: Kapitány, Páli, dr. Márton.

SEAT Lami-Véd: ENGLERT 20/9, DELMIS 14/9, Vida 6/3, Horváth Zsó. 3, Radunovic 8.
Cs.: Borovicková, Fűrész D. 2, Imbergerová 7/6, Keller 2, Kovács K.
Edző: Tapodi Péter.

Szeged: CIGLAR 11/9, NÉMETH B. 15/9, FŰRÉSZ E. 23/18, Sipaviciuté 12, Zserzserunova 10.
Cs.: Horváth Zsu., Kajdacsi 9/3, Laczi.
Edző: Bencze Tamás.

A párharc végeredménye: 2–0 a Szeged javára.

A párharc első felvonásához hasonlóan elrontotta az első negyedet a győri csapat. Több ízben is mutatkozott remény a felzárkózásra, jött azonban a menetrend szerinti hárompontos vendégoldalról vagy éppenséggel a győri labdák perdültek le a gyűrűről. Különösen a büntetőkkel álltak hadilábon a hazai játékosok.

A nagyszünetet követően triplaesővel folytatódott a mérkőzés, a két győri hármast két szegedi követte, azaz továbbra sem tudott a bűvös tíz pont közelébe férni a SEAT Lami-Véd. A negyed végén mégis eljutott ide a hazai gárda (52–63), de ez sem nyugtatta meg Radunovicékat, akik a zárónegyedben még megpróbálták a lehetetlent, de továbbra is rossz százalékkal dobtak a játékosok. Ez egy kicsit kedvét is szegte a társaságnak, az utolsó percekre beletörődött a sorsába, azaz a negyedik helybe. Ettől függetlenül nem zárt rossz évet a SEAT Lami-Véd Győr.

Tapodi Péter: – Köszönöm a csapatnak és a stábnak az egész éves munkáját, ismét eredményes és tanulságos szezont hagytunk magunk mögött.

Bencze Tamás: – Örülünk a harmadik helynek.

• 2. Mezike 2010. április 23. 11:50
    „Hát igen. Neked a négy már sok. Gratulálok. Kérlek, ne azonosítsd magad a várossal. Az itt élők zöme ugyanis sokkal nagyobb számokat is ismer...”
  • 1. Igazamvan 2010. április 22. 21:14
    „Ez a fantasztikus sokadik hely mennyibe került a városnak, tehát nekem????”

Az Audi-ETO Békéscsabán is nyert: döntőben a győri lányok

A győri csapat idegenben is könnyedén, 30–22-re nyert a Békéscsaba ellen a bajnoki… Tovább olvasom