2017. 02. 19. vasárnap - Zsuzsanna -3°C | 7°C Még több cikk.

NBIII:Lendületben a Lipót

Labdarúgás - Az MTE 1904 és a Csorna vereséget szenvedett, a Lipót nyert a hétvégén.
Celldömölk-MTE 1904 2-1 (1-1)

Celldömölk, 150 néző. V.: Vizi.

Gsz.: Győrvári, Németh J., ill. Szabados.

Celldömölk: Horváth M. – Kazári (Hanzl M.), Győrvári, Horváth Á., Szalay T., Babics, Németh J., Szilágyi (Pungor), Szabó, Györkös, Szalai K. Edző: Balhási István.

MTE 1904: Antal – Tóth G., Winter, Gardó, Hannich, Balás (Szabados M.), Schmatovich (Makk), Szabados, Kohajda, Szabó M., Kormos Z.
Edző: Hannich Péter.

A 41. percben Winter adta középre a labdát, Szabados pedig fordulásból lőtt a kapuba. 0–1.

Három perc múlva Horváth Á. adott be egy szögletet, a jól érkező Győrvári pedig a kapuba továbbította a labdát. 1–1.

A 87. percben, lesgyanús szituáció után Németh J. szabadrúgásból lőtt gólt a mosonmagyaróvári kapuba. 2–1.

A tartalékos vendéggárda hiába vezetett, nem sikerült pontot elhoznia Celldömölkről.

Balhási István: – Nem játszott jól egyik együttes sem, mindkét csapat több helyzetet hagyott ki, azonban a célunkat elértük, ami a győzelem volt.

Hannich Péter: – Érzésem szerint győzelmet szalasztottunk el, bár a második gólnál – a mi megítélésünk szerint – lesből kaptuk a találatot. Kevés értékelhető esemény történt a mai mérkőzésen, amelyen sajnos nem sikerült pontot, pontokat szereznünk. Talán néhányan megelégedtek az eddig elért eredményekkel. Fizikálisan nincs gond az együttessel, mentálisan azonban már akadnak hiányosságok. Mindenesetre a hátralévő három mérkőzés vizsgaidőszak lesz fiatalabb játékosaink számára.

Csesztreg-Csorna 1-0 (0-0)

Csesztreg, 50 néző. V.: Kovács G.

Gsz.: Szabó P.

Csesztreg: Balogh B. – Pászti, Fentős, Tóth Z., Pintér, Szabó T., Herman, Völgyi (Nemcsics), Nagy N., Pethő, Ágoston (Szabó P.).
Edző: Fentős Pál.

Csorna: Lőre – Buti, Fenyő, Jakab Á., Nagy Sz., Kiss M., Véghelyi (Csonka), Horváth A. (Szabados), Nyerges, Jakab G., Fekete A. (Tóth Z.).
Edző: Varga Péter.

A 10. percben egy csornai szabadrúgás után a védők által kifejelt labda Nyerges elé került, aki tíz méterről a kapufát találta el. Öt perc múlva egy gyors hazai támadás után Fentős tizenegy méterről a felső lécre lőtt.

A 17. percben egy csornai szöglet után Fenyő fejelt a kapura, fejese azonban neki is a felső lécen csattant.

A 22. percben Völgyi ugrott ki egy labdával a jobb oldalon, emelését Jakab Á. a gólvonalról fejelte a kapu mögé.

Az 55. percben ismét Völgyi ugrott ki a jobb oldalon, lövését azonban Lőre bravúrral védte.

A 60. percben egy gyors csornai kontra után Tóth Z. ívelt középre, Jakab G. lövése a védőkről a kapu mellé pattant. Nyolc perc múlva hazai szögletet követően Szabó P. a rövid sarokról csúsztatta a labdát a csornai kapuba. 1–0.

A mérkőzésen mindkét csapat nagyon akart, jól küzdött, a döntetlen valamelyest igazságosabb eredmény lett volna.

Jók: Fentős, Herman, Pászti, Szabó P., ill. Nagy Sz., Jakab Á., Fenyő.

Fentős Pál: Harcos, színvonalas, igazi harmadosztályú mérkőzés volt, melyet a helyzeteink alapján megérdemelten nyertünk meg.

Varga Péter: – Harcos, döntetlenszagú mérkőzésen, melyen nem a játék dominált, a hazai csapat bepréselt egy gólt, amire sajnos nem tudtunk válaszolni.

Lipót-Pékség-SVSE-GYSEV 3-0 (2-0)

Lipót, 300 néző. V.: Szvorda.

Gsz.: Gollovitzer, Kertész, Fajkusz.

Lipót: Kiss Sz. – Jablonkai, Török, Kun, Visy, Dombi (Kiss Á.), Lakatos (Böcskör), Magyar, Kertész, Fajkusz, Gollovitzer (Ásványi).
Edző: Gunyhó Ferenc.

SVSE: Fentős – Pinezits, Geeb, Varga D. (Vörös), Horváth T., Deák, Párkányi (Riedinger), Homor (Somogyi), Böcskör, Mozsolits, Varga Z.
Edző: Végh Tibor.

Az 1. percben Jablonkai hosszú beadását Fajkusz csúsztatta meg, Gollovitzer érkezett és nehéz szögből a hálóba lőtte a labdát. 1–0.

A 22. percben Kertész csapott le a labdára, és pár lépés után a hálóba passzolt. 2–0.

A 82. percben Fajkusz lőtt a hálóba. 3–0.

Kitűnő játékvezetés mellett a lipóti csapat jó játékkal nyert a lelkesen küzdő soproniak ellen.

Jók: Kertész, Gollovitzer, Kun, Fajkusz, ill. Pinezits, Párkányi, Geeb.

Gunyhó Ferenc: – Meggyőző játékkal nyertünk.

Végh Tibor: – Teljesen megérdemelten nyert a hazai csapat.

• 6. Pilu 2008. október 27. 21:41
    „Erről beszéltem én is! Szerintem ha egy kicsit rutinosabb lenne ez a csapat ezzel az összeállítással is fel lehetne jutni!
    HAJRÁ SOPRON! HAJRÁ VASÚT!”
  • 5. pulci 2008. október 27. 21:27
    „Mért ne lehetne jövőre az SVSE-t feljutattni két éve egy meccsen múlott, hogy nem nyertek. Mindenki aki azt mondja,hogy ez nem lehet az nem ismeri az nbIII-at nem kellene ide több tízmillió ft néhány vezető játékos kell megerősítve a mai csapatból néhány játékossal. Kell egy rutinos középhátvéd, egy igazi irányító ami most nincs, illetve egy szélső védő meg középhátvéd. Szerintem ez nem megoldhatatlan meg az NBIII sem olyan erős, hogy nem lehetne megnyerni.
    Mocskos laposi meg ne írogasson a mi szent oldalunkra húzzon vissza győri társai közé.Ennyi pénzből má rég bl-be kéne szerepelni de még a bajnokságban is szenvednek.
    Hajrá VASÚT!!!!”
  • 4. Pilu 2008. október 27. 15:18
    „Az SVSE igenis az NB2-ben fog játszani! Vagy azt akarjátok hogy ezt is szüntessék meg mint az FC Sopron-t?
    Az ETO meg ne beszéljen! A 3:2-es vereségével!”
  • 3. HAJRÁ ETO! 2008. október 27. 14:33
    „CSAK 3:0?Nem vagyok elégedett,csörgőlabda se elleni produkcióval!LIPÓT AZÉRT LENULLÁZTÁTOK ŐKET!KÖSZÖNÖM!”
  • 2. fc soproni 2008. október 27. 06:14
    „Miért irogatsz megint az én nevemem? nem látod, hogy az foglalt? Neked ugylátszik antifoci beütésed van. Pénz nélkül te vásárolj a boltba, ennyit nem értessz az egészhez. Sajnállak, fúrótoronyra kidobott pénz az nem irigyled.”
  • 1. fc soproni 2008. október 26. 22:32
    „Ez az SVSE előbb játszik a megyei 2-ben, mint az NBII-ben! Ki volt a a szerencsétlen balfasz, aki ezeknek akart több támogatást adni, hogy majd feljutnak?”

Megyei I. osztály: húsz perc alatt döntött a Koroncó

Labdarúgás - A forduló rangadóján nem bírt egymással az első két helyezett, a Petőháza és a Bajcs. A… Tovább olvasom