2017. 12. 14. csütörtök - Szilárda 0°C | 7°C Még több cikk.

NBIII - Vendéggyőzelem Csornán

Kevés néző, rekkenő hőség, ragyogóan előkészített talajú pálya fogadta a csapatokat.

Csornai SE–Futura Mosonmagyaróvár 0–1
(0–0)
Csorna, 100 néző. V.: Kovács G.

Csorna: Boros – Nagy Sz., Fehér K., Jakab Á., Vörös Torma, Dorogi, Lajtos (Leal), Balla (Gál B.), Horváth A. (Kiss M.), Szabó M., Varga T. Edző: Varga Péter.

Mosonmagyaróvár: Antal – Horváth Á., Domanyik, Kovács Zs., Németh B. (Antalkovics), Kovács Á., Horváth R., Nagy L. (Szabados), Hajós, Stelmak, Schmatovich G. (Dombi). Edző: Tiba Zoltán.
Gsz.: Stelmak.

Az első ziccerig a 23. percig kellett várni, ekkor Vörös Torma óriási helyzetből fejelt kapura, Antal azonban bravúrral védett. A 24. percben jutott el a Mosonmagyaróvár először a csornai kapuig és egyből gólt is szerzett: egy beadást követően Kovács Zs. fejelt kapura, Stelmak beleért, így a labda a hálóban kötött ki. 0–1. A gól után támadásban maradt a Csorna, de nem sikerült kiegyenlítenie. A 63. percben Vörös Tormát rántották le a 16-oson belül a vendégvédők, de mindenki meglepetésére a játékvezető továbbot intett, ráadásul két csornai játékosnak osztott ki sárga lapot. Az utolsó 30 percben a hazai csapat kapujához szegezte ellenfelét, több szögletet is lőhetett, de nem sikerült a kapuba találnia, s a vitatott játékvezetői döntésnek is köszönhetően vereséget szenvedett.

Jók: Varga T., Horváth A., Vörös Torma, Fehér K., ill. Antal, Domanyik, Kovács Zs.

Varga Péter: – Először is gratulálok megyebeli ellenfelünknek az idei szerepléshez, de remélem, ma mindenki úgy látta, hogy csapatom nagyon jól futballozott.

Tiba Zoltán: – Igazi megyei rangadó volt, ahol a gólt mi rúgtuk, ezért nyertünk.