2017. 08. 23. szerda - Bence 14°C | 22°C Még több cikk.

NBI: ETO FC-Kaposvár 1-1 - sok fotóval!

Labdarúgás - Hasonlóan gyenge teljesítménnyel, mint a szerdai kupameccsen, ezúttal is 1-1-es döntetlent játszott az ETO.

GYŐRI ETO FC - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1-1 (0-1)
Soproni Liga, 12. forduló
Győr, ETO Park, 2500 néző

Győri ETO FC: Sztevanovic - Babic, Sztanisic, Fehér Z., Szabó O. - Koltai (Tokody 37.p.), Józsi, Nicorec (Brnovic 66.p.), Pilibaitis (Dinjar 58.p.) - Kink, Aleksidze

Vezetőedző: Pintér Attila

Kaposvár: Milinte - Grúz, Zahorecz, Petrók - Kovácsevics, Gujic (Szepessy 55.p.), Maróti, Balázs B., Junior -Stanic, Nikolic (Markovic 73.p.)

Vezetőedző: Prukner László

Gólszerző: Aleksidze (89.p.) ill. Nikolic (14.p.)

ETO FC-Kaposvár 1-1. (2009. 10. 24.) - Képek: Krizsán Csaba.

90. perc: Vége a meccsnek.

89. perc: Egyenlít az ETO! Aleksidze birkózott a védők között a tizenhatoson belül. Átvette a labdát, majd estében, fordulatból a bal alsóba lőtt. 1-1.

88. perc: Stanic kap sárgát, és le is cseréli őt Prukner László. Hegedűs lép pályára.

85. perc: Fehér Z. kapott sárgát.

83. perc: Kink lőtt 22 méterről szabadrúgásból a labdafogó hálóba.

80. perc :Markovic is összeszed egy sárga lapot.

78. perc: Dinjar kapott sárgát.

73. perc: Kaposvári csere. Nikolic jön le, Markovic folytatja a helyén.

71. perc: Az ETO birtokolja többet a labdát, de helyzetig nem jut a hazai csapat.

66. perc: Újabb csere a hazaiaknál. Nicorec helyére jön Brnovic.

63. perc: Nicorec fejelt 6 méerről mellé.

58. perc: ETO-csere. Pilibaitist Dinjar váltja.

55. perc:Cserél a Kaposvár. Gujic le, Szepessy be.

49. perc: Nikolic csavart 25 méterről kapura egy szabadrúgást. Centikkel fölé.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Egyik csapat sem cserélt a szünetben.

45. perc: Pilibaitis szúrta rá 22 méterről. Milinte könnyedén védett. Vége az első félidőnek.

40. perc: Gujic lőtt kapura 22 méterről jobbal, a tizenhatos jobb oldaláról egy szabadrúgást. Az oldalhálót találta el.

37. perc: Egyre többször hallatszik füttyszó a hazai nézőktől. Pintér Attila cserél. Koltai jön le, Tokody áll be.

36. perc: Kink futotta le a védőket és ívelt középre a jobb oldalról. Az ötösön érkező Aleksidze fejelhetett volna, de Kovácsevics megcsúsztatta a labdát.

29. perc: Koltai ívelt fel a kaposvári térfél közepéről, a bal oldalról egy szabarúgást. Fehér centikkel maradt le a labdáról, amely így is kevéssel ment a bal kapufa mellé.

28. perc: Kovácsevics kapott sárgát.

25. perc: Aleksidzét rúgták fel a kaputól 20 méterre. A szabadrúgást Kink ballal a bal felső sarokra csavarta. Milinte bravúrral védett.

18. perc: Babic kapta a meccs első sárga lapját.

14. perc: Vezet a Kaposvár! Nikolic lépett ki Sztanisic, és Szabó O. között a leshatáron. Egyet igazított a labdán majd 11 méterről Sztevanovic mellett a jobb alsó sarokba lőtt. 0-1.

11. perc: Megint Kink indult meg Józsi labdájával, 8 méterről célozta meg a jobb alsó sarkot. Milinte odaért, és védett.

10. perc: Gyönyörű hazai támadás végén egy lesgól. Józsi ugratta ki a kezdőkörből a bal oldalon Kinket, aki középre passzolt. Koltai lőtt volna, ám megint közbeléptek. A lepattanót Aleksidze közelről a kapuba gurította, de az asszisztens már emelte a zászlót.

A mérkőzés előtt a győri klub köszöntötte az U20-as VB-n bronzérmet szerző játékosait Dudás Ádámot, Kiss Mátét, és Zámbó Bencét.

4. perc: Egy kapu előtti kavarodás után Aleksidze tette le lövésre a labdát Koltainak. Zahorecz vetődött bele a bombába.

1. perc: A Kaposvár kezdte a meccset. Az első kapuralövést Aleksidzétől láthatták a nézők. A csatár 18 méterről lőtt mellé.

Győrött csak a győzelmet tartják megfelelő eredménynek az idei idényben elég sokat bukdácsoló somogyiak ellen.

A hétközi kupamérkőzésen látottakból nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, hiszen sok szempontból más egy kupa- és egy bajnoki találkozó, és az ETO a Soproni Ligában eddig szinte várakozáson felül jól teljesített. Legutóbb hazai pályán legázolta a Paksot és valami hasonlót várnak a győri szurkolók ma a Kaposvár ellen is.

Azért a könnyű sikert váróknak is némi figyelmeztető jel kell hogy legyen, hogy a vendég zöld-fehérek az elmúlt fordulóban legyőzték az egyik bajnokaspiránsnak tartott Újpestet.

Győrött a legnagyobb gondot talán Vladimir Djordjevic súlyos sérülése jelenti. A kiválóan teljesítő szerb belső védő edzésen szárkapocscsont-repedést szenvedett és előreláthatólag ebben az évben már nem léphet pályára. Csakúgy, mint ahogy Ahjupera, Ganugrava és valószínű, Neziri sem.

Kérdés, hogy az ETO-nak sikerül-e ma Nikolic semlegesítése és hogy a csapat támadásban melyik arcát mutatja majd.

Rati Aleksidze szinte minden mérkőzésen nagy harcot vív az ellenfél védőivel. Remélhetően a Kaposvár elleni kupameccs után ma újra betalál a kapuba.

• 18. kiki31 2009. október 27. 21:42
    „Mario Bicak még a csapatban van?
    jól játszik és az egyik leghajtósabb gyerek,miért nem játszik?”
  • 17. jazmine33 2009. október 26. 13:33
    „dogosrobi!!! a játékvezetöre fogja há mire másra mindig azon hisztizik mit müvelnek de arra nem gondol hogy 2. helyezet játszik 10 akár hányadikkal illik nyerni de ha nem is sikerül a gyözelem a küzdést látni lenne jo..de csatár nélkül nem lehet nyerni...most pontokat veszitünk ilyen csapatok ellen majd mikor elmegyünk videotonhoz-ujpestre ott meg majd pupilázunk..pénz meg zsebre....”
  • 16. dogosrobi 2009. október 25. 18:30
    „Kint voltam a mecsen hát elég gyenge volt Most mire fogja Pintér ur (csapatépité)Inkáb takarodj Györböl”
  • 15. RP 2009. október 25. 15:57
    „#11! Amikor azok a srácokjátszottak ETO mezben akik most Gyirmóton, akkor meg azokat szidták. Ebben az ellenséges közegben nem lehet hosszútávon eredményes focicsapatot felkészíteni. Ezt anno Csank is megmondta. Az elmúlt10 évben láttam én már elég alibi csapatot itt Győrben tele magyar sztárokkal, ők játszották el a szurkolók bizalmát. Ezt a bizalmat nagyon nehéz a mostani csapatnak újra visszaszerezni. Mindent rájuk lehet sütni, csak azt nem, hogy nem tesznek meg mindent a győzelemért. A Kaposvárral két meccsen sem tudtunk mit kezdeni, ez akkor is eléggé gáz, ha Ők körömszakadtukig védekeztek. De benne van a lehetőség ebben a gárdában, mert ez a csapat végre motivált. Nagyon remélem, hogy a rangadókon megmutatják igazi erejüket.”
  • 14. 07743 2009. október 25. 10:58
    „Klement.és Pintér légi"ócskái".Hol vannak a magyarok.Alig várom hogy bevezessék a .6/5-ös törvényt az MLSZ-ben is”
  • 13. wunderli 2009. október 25. 10:52
    „Tényleg nem szabad messzemenő következtetéseket levonni a kupameccsből,ez a csapat így szar ahogy van,és már megint meg fogják magyarázni.Ezért van itt a magyar foci ,megint kilenc idegenlégiós hülyít 2500
    nézőt,de szerintem már nemsokára még ezren sem fognak kimenni az ilyen játékért.A múltkor is irtam ezért kell meccseket elhalasztani,egy hónapban egy mérkőzés bőven elég lenne ezeknek a majmoknak.”
  • 12. Hedon 2009. október 25. 08:18
    „#10

A hírek szerint Bajzát volt az aki a hétközi edzésen
    lerúgta Djordjevicet, akinek emiatt szárkapocscsontjában
    repedéses törés keletkezett.”
  • 11. tibipityu1951 2009. október 25. 06:34
    „Tarsoly úr kicserélhetné az ETO-t Gyirmótra,lehet jobban járna,tán igazi foci is lenne,meg mennyivel olcsóbban megúszná”
  • 10. kiseto 2009. október 24. 23:32
    „És holvan Bajzát?”
  • 9. fan 2009. október 24. 21:53
    „Kint voltam a meccsen haverral. Unalmas ˝meccs" volt. Támadás nem volt. Ha odaesett a labda valaki elé bumm bele azt viszlát. Ilyen játékkal nem szabadna kiállni.”
  • 8. Dr.Corolla 2009. október 24. 19:21
    „Se csapat se foci.Ezt is megszokhattuk már sajnos! :(”
  • 7. prescott 2009. október 24. 18:54
    „Ezt már megszokhattuk volna. Az utolsó perc a leggyönyörűbb :)”
  • 6. regisztrálok 2009. október 24. 18:42
    „Ha Pruknert hoztak volna ide nem ezt a mufradistat akkor mar reg oszi bajnokok lennenk...”
  • 5. nasi12 2009. október 24. 18:38
    „A közvetítés szerint a második félidőben csak cserélgettek-cserélgettek, a focival nem is foglalkoztak.
    Se támadás , semmi esemény.
    Talán már vége is a találkozónak?”
  • 4. prescott 2009. október 24. 18:23
    „Ez jó. A pepsifoci.hu-n: 49. perc Nikolics 20 méterről elvégzett szabadrúgása méterekkel ment a kapu fölé.”

Magyar-román jégkorongliga: magabiztos dunaújvárosi győzelem

A Dunaújváros hazai pályán fölényesen legyőzte a Miskolc csapatát a közös magyar-román… Tovább olvasom