Balatonfüred: Kádár – Krén, Szabó, Bognár, Tóth, Ács, Boromissza G., Tar (Gubicza), Carlos (Benedek), Boromissza D. (Kovács M.), Kovács G. Edző: Pető Tamás.

Csorna: Lőre – Nagy Sz., Jakab Á., Németh Á. (Szabó M.), Csonka, Varga T. (Fenyő), Horváth A., Kiss M., (Varga L.), Leal, Gál, Lajtos. Edző: Varga Péter.

Gsz.: Boromisza G., ill. Leal

Kiállítva: Szabó A. (45.) ill. Horváth A. (75.).

A 12. percben a hazaiak jutottak vezetéshez, ám még a szünet előtt büntetőből egyenlített a Csorna. A második félidőben mindkét csapatnak megvoltak a lehetőségei, de az eredmény nem változott. Igazságos döntetlen született.

Jók: Boromisza G., ill. Jakab Á., Leal, Csonka, Nagy Sz., Gál.

Pető Tamás: – Ez a mérkőzés hűen tükrözi a tavaszi szereplésünket.

Varga Péter: – Szokták mondani, idegenben jó az iksz, tettük ezt ma egy jó képességű csapat otthonában, jó iramú és színvonalas mérkőzésen.
Molnár Gábor

Hévíz–Futura Mosonmagyaróvár 1–4 (1–1)
Hévíz, 50 néző. V.: Tuczai.

Hévíz: Szabó – Herbály, Salamon (Krajczár), Sipos, Bárkányi, Keszei, Horváth M. (Horváth M.), Fisli, Torsa (Csik), Vasas, Kónya. Edző: Lázár

Szilveszter
Mosonmagyaróvár: Antal – Horváth Á., Németh (Varga), Szabados, Ladiszlaidesz, Kovács Á., Horváth R., Dombi, Hajós (Antalkovics), Stelmak (Bedő), Schmatovich. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Horváth M., ill. Kovács Á., Schmatovich, Stelmak, Dombi.
Kiállítva: Sipos, Fisli.

A mérkőzés első percében váratlanul előnyhöz jutott a hazai csapat. 1–0.
A gólt követően a vendégcsapat szép lassan kezdett magához térni és egyre jobban átvette az irányítást. A 31. percben Kovács Á. egyenlített (1–1), egy perc múlva Horváth Á. lövését a gólvonalról sikerült kifejelni. A második félidőben a vendégcsapat nagyobb sebességre kapcsolt, melynek meg is lett az eredménye. Az 58. percben Schmatovich 10 méterről hatalmas erővel a kapu közepébe vágta a labdát. 1–2.
Ezután tíz főre fogyatkozott a hazai csapat, mert a kilépő Stelmakot gólhelyzetben Sipos buktatta. A 69. percben Herbály buktatta Stelmakot a büntetőterületen belül, a játékvezető azonnal a büntetőpontra mutatott. A megítélt tizenegyest maga a sértett végezte el magabiztosan. 1–3.
A 81. percben újabb embert veszített el a hazai csapat, mert Fisli nagyon csúnyán, szándékosan „beleszállt" hátulról Hajósba. A 89. percben tovább növelte előnyét a Mosonmagyaróvár: Kovács Á. adott be jobb oldalról a jól érkező Dombinak, aki 5 méterről tisztán a kapuba fejelt. 1–4.

Az első percben történt megingást követően a vendégcsapat bebizonyította: nem véletlenül lett dobogós, és remek, tetszetős játékkal megérdemelten nyert.

Lázár Szilveszter: – Sajnálom, hogy így sikerült.

Tiba Zoltán: – Gratulálok a csapatnak az éves teljesítményhez.