2017. 03. 24. péntek - Gábor, Karina 5°C | 16°C Még több cikk.

NB I - A vihar miatt nem folytatódik a mérkőzés Zalaegerszegen

A tartósan kedvezőtlen időjárási körülmények miatt Berger József játékvezető úgy döntött, hogy nem folytatják a ZTE FC-Lombard Pápa labdarúgó Soproni Liga-találkozót.

A 3. forduló pénteki nyitómérkőzésének első félideje rendben lement, a szünetben azonban óriási vihar csapott le a pályára és környékére, így a második játékrészt csak bő húsz perc csúszással tudták elkezdeni a felek. Aztán a 60. percben ismét elkezdett szakadni az eső, s a bíró az öltözőbe küldte a csapatokat.

Berger mintegy húsz percnyi várakozás után úgy döntött, hogy nem folytatják a találkozót. A 60. percben a hazaiak vezettek 2-1-re.
Az ügyben a szövetség versenybizottsága dönt majd, helyszíni információk szerint valószínű, hogy újrajátsszák a meccset. ZTE FC-Lombard Pápa 2-1 (2-1) - a 60. percben félbeszakadt.

Zalaegerszeg, 2128 néző, V: Berger
gólszerzők: Pavicevic (2., 30.), illetve Abwo (15.)
sárga lap: Venczel (33.)

ZTE:
Vlaszák - Kocsárdi, Miljatovic, Kovács G., Varga R. - Szalai (Máté 52.), Kamber, Horváth A., Delic - Pavicevic (Magasföldi 56.), Rajcomar

Pápa:
Szűcs L. - Venczel, Farkas A., Tóth G. (Bíró 50.), Rajnay - Quintero, Gyömbér, Tóth N. (Jovánczai a szünetben) - Abwo, Bárányos, Heffler N.
A két rosszul rajtolt csapat összecsapásán a ZTE gyorsan vezetést szerzett, de a gól után a vendégek játszottak mezőnyfölényben és sikerült is egyenlíteniük. Ezután a két 16-os között folyt a játék, majd a ZTE egy szép fejesgóllal ismét előnybe került.

A szünetben lezúdult csapadék csúszóssá tette a pályát, negyedóráig küzdöttek a csapatok a mostoha időjárással, ezt követően azonban, a 60. percben Berger játékvezető villámlás és felhőszakadás miatt lefújta a mérkőzést.

Online interjú Pálinger Katival: `Remélem, minden összejön!´

A handball.hu olvasói a világ talán legjobb kapusát, Pálinger Katalint faggathatták, aki… Tovább olvasom