2016. 12. 08. csütörtök - Mária -3°C | 4°C

Magyar Kupa: megyei csapataink eredményei itt

Kisett az SVSE-GYSEV, tíz gólt kapott a Győrszemere. A Jánossomorja NB III-as csapatot búcsúztatott.

A Magyar Kupa 3. fordulójának megyei csapatait érintő mérkőzések szerdai eredményei

V
ideoton II-Győri ETO 0-3

SVSE-GYSEV-Goldschmidt–Haladás 0-2

Győrszemere–Lombard Pápa 0-10
Győrszemere, 300 néző. Vezette: Pintér Cs. (Huszár B., Kóbor P.)

GYŐRSZEMERE: Takács N. – Pápai P. (Németh D., a szünetben), Fajkusz, Baracskai, Kalcsó – Nyári, Klement B. (Győri 66.), Makkos (Nagy A., 85.), Töltősi, Herold – Germán F. Játékos-edző: Germán Ferenc, Makkos Tamás

PÁPA: Szűcs L. – Horváth L., Dlusztus, Rodenbücher, Totadze – Lovrencsics G. (Quintero, 36.), Farkas A., Ganugrava (Germán T., 64.), Puri – Ferenczi I., Marics (Szabó II Z., 59.). Edző: Véber György

Gólszerző: Marics (0–1) a 14., Ferenczi I. (0–2) a 16., Ferenczi I. (0–3) a 22., Farkas A. (0–4) a 25., Ferenczi I. (0–5) a 34., Quintero (0–6) a 40., Quintero (0–7) a 47., Puri (0–8) az 57., Ferenczi I. (0–9) a 66., Puri (0–10) a 73. percben

Jánossomorja–Sárvár FC 3-1
(Hegedüs 11., Varga J. 21. – öngól, Drobnitsch 88., ill. Likaj 55.)

Győri ETO FC B–Duna FC Tatabánya 0-0; tizenegyesekkel 2-4

Töltéstava–Veszprém FC
2-4

Gyirmót FC–FC Ajka 3-3; tizenegyesekkel 8-7

• 1. András85 2011. szeptember 22. 19:30
    „Gratulálok a Jánoddomorjának, hogy bejutott a SPORT M KUPÁBA, további SOK SIKERT, MEGNYERIK az anno SZABAD FÖLD KUPÁT, 1998BAN SIKERÜLT, REMÉLEM MOST IS SIKER KORONÁZZA A KOPF PETI ÁLTAL DIRIGÁLT CSAPATOT. MEGÉRDEMLIK. NA VÉGRE KIÜTÖTTÉK A SZEMERÉT, MOST A SPORIK NEM SEGÍTETTEK :) :P”

Inkább edzőmeccs: Audi ETO-Szekszárd 49-27

Hetvenhat gól magyar bajnoki kézilabda meccsen. Az Audi ETO 111 mérkőzés óta veretlen hazai pályán. Tovább olvasom