Kisalföld logö

2017. 03. 30. csütörtök - Zalán 8°C | 19°C Még több cikk.

Labdarúgó NB III, Bakony-csoport, 2011. őszi fordulók

A Csorna és az MTE 1904 szeptember 10-én játsza a megyei rangadót.
Az 1. fordulót már lejátszották.

2. forduló.
2011. 08. 27., szombat, 16.30: Körmend–Csorna, Nagykanizsa–Haladás B, ZTE B–Várpalota, Balatonfüred–Csákvár, Hévíz–Badacsonytomaj. 2011. 08. 28., vasárnap, 16.30: Pápa B–Répcelak, Sárvár–Mór.

3. forduló. 2011. 09. 03., szombat, 15.30: Badacsonytomaj–Balatonfüred, Csákvár–ZTE B, Várpalota–Nagykanizsa, Haladás B–Sárvár, Körmend–Mór, Csorna–Pápa B. 2011. 09. 04., vasárnap, 15.30: Répcelak–MTE 1904.

4. forduló. 2011. 09. 10., szombat, 15.30: Körmend–Haladás B, Nagykanizsa–Csákvár, Balatonfüred–Hévíz. 2011. 09. 10., szombat, 16.00: MTE 1904–Csorna. 2011. 09. 11., vasárnap, 15.30: Pápa B–Mór, Sárvár–Várpalota, ZTE B–Badacsonytomaj.

5. forduló. 2011. 09. 17., szombat, 15.00: Badacsonytomaj–Nagykanizsa, Csákvár–Sárvár, Várpalota–Körmend, Csorna–Répcelak, Hévíz–ZTE B. 2011. 09. 18., vasárnap, 15.00: Haladás B–Pápa B, Mór–MTE 1904.

6. forduló. 2011. 09. 24., szombat, 15.00: Répcelak–Mór, Körmend–Csákvár, Nagykanizsa–Hévíz. 2011. 09. 25., szombat, 15.30: MTE 1904–Haladás B. 2011. 09. 25., vasárnap, 15.00: Sárvár–Badacsonytomaj, ZTE B–Balatonfüred.

7. forduló. 2011. 10. 01., szombat, 14.00: Badacsonytomaj–Körmend, Várpalota–MTE 1904, Balatonfüred–Nagykanizsa, Hévíz–Sárvár. 2011. 10. 01., szombat, 15.00: Mór–Csorna. 2011. 10. 02., vasárnap, 14.00: Csákvár–Pápa B, Haladás B–Répcelak.

8. forduló. 2011. 10. 08., szombat, 14.00: Csorna–Haladás B, Körmend–Hévíz, Nagykanizsa–ZTE B. 2011. 10. 08., szombat, 14.30: MTE 1904–Csákvár. 2011. 10. 08., szombat, 19.00: Répcelak–Várpalota. 10. 09., vasárnap, 14.00: Pápa B–Badacsonytomaj, Sárvár–Balatonfüred.

9. forduló. 2011. 10. 15., szombat, 13.30: Badacsonytomaj–MTE 1904, Csákvár–Répcelak, Várpalota–Csorna, Balatonfüred–Körmend, Hévíz–Pápa B. 2011. 10. 16., vasárnap, 13.30: Haladás B–Mór, ZTE B–Sárvár.

10. forduló. 2011. 10. 22., szombat, 13.30: Répcelak–Badacsonytomaj, Körmend–ZTE B. 2011. 10. 22., szombat, 14.00: MTE 1904–Hévíz. 2011. 10. 23., vasárnap, 13.30: Mór–Várpalota, Csorna–Csákvár, Pápa B–Balatonfüred, Sárvár–Nagykanizsa.

11. forduló. 2011. 10. 29., szombat, 13.30: Badacsonytomaj–Csorna, Csákvár–Mór, Várpalota–Haladás B, Nagykanizsa–Körmend, Balatonfüred–MTE 1904, Hévíz–Répcelak. 2011. 10. 30., vasárnap, 13.30: ZTE B–Pápa B.

12. forduló. 2011. 11. 05., szombat, 13.30: Körmend–Sárvár. 2011. 11. 05., szombat, 14.00: MTE 1904–ZTE B. 2011. 11. 06., vasárnap, 13.30: Haladás B–Csákvár, Mór–Badacsonytomaj, Csorna–Hévíz, Répcelak–Balatonfüred, Pápa B–Nagykanizsa.

13. forduló. 2011. 11. 12., szombat, 13.30: Badacsonytomaj–Haladás B, Csákvár–Várpalota, Nagykanizsa–MTE 1904, Balatonfüred–Csorna, Hévíz–Mór. 2011. 11. 13., vasárnap, 13.30: Sárvár–Pápa B, ZTE B–Répcelak.

14. forduló. 2011. 11. 19., szombat, 13.00: Várpalota–Badacsonytomaj, Répcelak–Nagykanizsa. 2011. 11. 19., szombat. 13.30: MTE 1904–Sárvár. 2011. 11. 20., vasárnap, 13.00: Haladás B–Hévíz, Mór–Balatonfüred, Csorna–ZTE B, Pápa B–Körmend.

15. forduló. 2011. 11. 26., szombat, 13.00: Badacsonytomaj–Csákvár, Körmend–MTE 1904, Nagykanizsa–Csorna, Balatonfüred–Haladás B, Hévíz–Várpalota. 2011. 11. 27., vasárnap, 13.00: Sárvár–Répcelak, ZTE B–Mór.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Nyaraltak a mezőörsi játékosok, elmaradt a hétvégi mérkőzés

Valószínű, hogy a pannonhalmi búcsú is csorbát szenvedett azáltal, hogy a szombat délutánra… Tovább olvasom