2017. 12. 11. hétfő - Árpád 4°C | 13°C Még több cikk.

Kupabúcsú tizenegyespárbajban

Labdarúgás - A sok helyzetet elhibázó Gyirmót tizenegyesekkel maradt alul a Kaposvárral szemben a Magyar Kupa negyedik fordulójában és ezzel kiesett.
Gyirmót–Kaposvár 1–1 (1–0, 1–1, 1–1) t.: 3–4
Gyirmót, 400 néző. V.: Szilasi.

Gyirmót: Boros – Pirka, Kozmér, Böjte, Szabó Cs., Lajtos, Baumgartner (Pék), Horváth R., Polyák (Tóth N.), Nagy L. (Homonyik), Laki.
Edző: Kiprich József.

Kaposvár: Milinte – Pintér L. (Grúz), Petrók, Zahorecz, Kovácsevics (Kulcsár), Pest (Sztanic), Maróti, Balázs, Junior, Nikolic, Lambulic.
Edző: Prukner László.

Gsz.: Baumgartner (4. p), Balázs (48. p)
Kiállítva: Maróti (110. p)

4. p: Lajtos futott fel a jobbszélen, középre adott, a kifutó Milinte csak kiütni tudta a labdát, s az érkező Baumgartner 10 méterről laposan a hálóba lőtt. 1–0. 48. p: A gyirmóti védők ügyetlenkedését Balázs használta ki, közelről talált Boros kapujába. 1–1.

A rendes játékidőben és a hosszabbításban sem született újabb gól, jöhettek a 11-es rúgások. A gyirmótiaktól Homonyik, Lajtos és Kozmér értékesítette, míg Horváth R. és Böjte kihagyta a 11-est, míg a vendégeknél csak Grúz hibázott.

A Gyirmót jó teljesítményt nyújtott, de ezt nem tudta gólokra váltani.

Kiprich József: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de sajnos a helyzetek kimaradtak.