2017. 09. 25. hétfő - Eufrozina, Kende 10°C | 17°C Még több cikk.

Kovács Zoltán Győrött is beköszönt

Labdarúgás- Az ukrán első osztályú Lviv, egy rendkívül gyors futballt játszó csapat volt az ETO ellenfele a csütörtöki felkészülési félidőben.
 Győri ETO FC–Karpati Lviv 1–1 (1–1)
Győr, nemzetközi mérkőzés, 200 néző. V.: Stenger.
Győri ETO FC: Sztevanovic – Nikolov (Tokody, 63.), Eugene, Supic (Bank, 63.), Pintér (Völgyi, 63.) – Böőr, Jäkl, Koltai (Pákolicz, 70.), Bicak – Bajzát, Kovács I Z. (Brnovic, 70.). Vezetőedző: Egervári Sándor.
Gsz.: Kovács I Z., ill. Fecsuk.

Az idény előtti utolsó felkészülési találkozóról betegség miatt hiányzott Stark Péter, kisebb sérülés miatt pedig Józsi György. Dudás Ádám térdét a jövő hét elején operálják Székesfehérvárott.

A 27. percben a hazaiak szereztek vezetést, Koltai jobb oldali beadása után Kovács I 6 méterről szép fejest küldött a kapu jobb sarkába. 1–1. Az ukrán együttes a 43. percben egy nagy győri védelmi hibát használt ki, Fecsuk 8 méterről laposan lőtt a jobb alsó sarokba. 1–1. A második félidőben mindkét oldalon adódott egy-két nagyobb helyzet, de újabb gól nem esett.

Galéria kép
Egervári Sándor: – Sikeres választás volt az ukrán első osztályú Lviv, mert egy rendkívül gyors futballt játszó csapat volt az ellenfelünk. Remélhetőleg ez a találkozó jól szolgálta a felkészülésünket az UEFA-kupára.

• 1. ETO 2008. július 13. 20:42
    „MÉG 30 GÓLT ZOLI!”

Lipót: sporttörténeti aranyérem után jöhet a harmadosztály

Labdarúgás - Magabiztos teljesítménnyel lett – már jóval a bajnokság befejezése előtt –… Tovább olvasom