2017. 12. 11. hétfő - Árpád 4°C | 14°C Még több cikk.

Kézilabda: Kétszer több ETO-gól

Vady-Mosonszolnok–Komárom 17–25, Bük–Vady-Mosonszolnok 19–28, Celldömölk–Audi-ETO III 18–36, Komárom–Széchenyi ESE 28–18, Széchenyi ESE–Celldömölk 23–29, Széchenyi ESE–Sárvár 25–27.
Vady-Mosonszolnok–Komárom 17–25 (9–14)
Mosonszolnok, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Balogh, Tóth.
Mosonszolnok: Kovács B. – Lőrincz B. 5, Nagy C. 1, Ladocsi-Tóth, Németh A., Drobnitsch 5, Kundi-Trulik 7. Cs.: Vaskovics (kapus), Harta, Kovács K., Csiszár, Kalóz R., Steiner, Liszkai, Kalóz L., Horváth R. Edző: Harta Béla.
Harta Béla: – Sajnos a csapat azt hitte, hogy a kitűnő büki játékkal ezt a meccset is megnyerte. Gyorsan meg kell találnunk a nagyon hullámzó teljesítmény okát.

Bük–Vady-Mosonszolnok 19–28 (5–15)
Bük, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Bán-Farkas, Miksó.
Mosonszolnok: Kovács B. – Lőrincz B. 6, Nagy C. 4, Ladocsi-Tóth 1, Harta 1, Drobnitsch 7, Kundi-Trulik 7. Cs.: Fördős (kapus), Kovács K. 1, Liszkai 1, Molnár P., Kalóz R., Steiner, Kalóz L., Németh A., Thülly. Edző: Harta Béla.
Harta Béla: – A listavezető otthonában mind védekezésben, mind támadásban a szezon eddigi legjobb játékával szép győzelmet arattunk. Most sem emelnék ki külön senkit, aki pályára lépett, mindenki odatette magát.

Celldömölk–Audi-ETO III 18–36 (10–16)
Celldömölk, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Sebestyén, Szabó B.
ETO: LAKÓ – PAPP 3, HORVÁTH P. 4, LÁNYI 3, HEGEDÜS 1, SEBESTYÉN 3, PUSZTAI G. 8. Cs.: SZALAI (kapus), GUTTYÁN 3, VÉKÁSSY 3, NÉMETH M. 2, FARAGÓ 2, GOGOLOVÁ 2, ÉLŐ 2. Edző: Tóth Lászlóné.
Tóth Lászlóné: – A mérkőzés fő pozitívuma, hogy a cserék is ugyanúgy hozzásegítették a csapatot a fergeteges győzelmünkhöz.

Komárom–Széchenyi ESE 28–18 (14–7)
Komárom, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Morvai, Tengely.
SZESE: Menyhárt – Nagy T., Horváth H., Bauer 1, Tóth A. 1, Szabó V. 4, Csőre 1. Cs.: Jurik (kapus), Bendes 1, Tóth E., Urbán 5, Cserháti 2, Veisz 3, Karácsony 1. Edző: Simon József.
Simon József: – A gyenge játékvezetés és a kevés lőtt gól, valamint az, hogy az első tíz percben nem tudtunk eredményesek lenni, viszont kaptunk hetet, eldöntötte a mérkőzést.

Széchenyi ESE–Celldömölk 23–29 (12–14)
Győr, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Horváth M., Lipót.
SZESE: Jurik – Horváth H. 2, Tóth E. 3, Bauer 2, Karácsony, Szabó V. 6, Veisz. Cs.: Menyhárt (kapus), Bendes, Urbán 6, Tóth A. 1, Cserháti, Nagy T. 1, Csőre 2, Radics. Edző: Simon József.
Simon József: – Egészen a negyvenedik percig tartottuk magunkat, és jött a szokásos rövidzárlat, amely a mérkőzés végéig megmaradt.
Körmend–Széchenyi ESE 22–24 (10–10)
Körmend, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Kálmán, Nagy.
SZESE: Menyhárt – Nagy T. 3, Horváth H. 4, Bauer 1, Tóth A. 3, Szabó V. 1, Veisz 6. Cs.: Jurik (kapus), Molnár V. 2, Urbán 3, Cserháti, Szabó H., Bendes. Edző: Simon József.
Simon József: – Gyenge játékkal, de keményen harcolva szerezték meg a lányok a két pontot.

Széchenyi ESE–Sárvár 25–27 (19–12)
Győr, NB II-es női mérkőzés, 100 néző. V.: Fábián, Földes.
SZESE: Menyhárt – Nagy T., Urbán 2, Bauer 3, Tóth A. 1, Szabó V. 8, Veisz 4. Cs.: Jurik (kapus), Molnár V., Bendes 1, Cserháti 4, Horváth H. 2, Karácsony, Radics, Szabó M. Edző: Simon József.
Simon József: – Az első félidőben megmutatta a csapat, mire is volna képes. A második félidő sok tanulsággal teli, remélem, mindnyájunknak.