A címvédő Rába ETO magabiztos győzelmet aratott Veszprémben a 10. fordulóban.
Veszprém, NB I-es mérkőzés, 800 néző. V.: Huszár, Tóth R.
Veszprém: Kasza – Bényi, Tar, Hazuga, Szabadfi. Cs.: Sárdi, Pálfi, Finta, Bakay, Vas, Marosvölgyi, Weisz. Edző: Németh Gábor.
ETO: Balázs – Luque, Juanra, Harnisch, Dróth. Cs.: Lódi, Al-Ioani, Szeghy, Bárdosi, Matkovics, Fabio, Horváth G. Edző: Marcos Angulo.
Gsz.: Marosvölgyi (27.), Finta (31.), ill. Lódi (7., 24., 40.), Dróth (16.), Luque (34.).

A mérkőzés esélyesének tartott győriek szereztek vezetést a találkozó 7. percében, majd Dróth a 16. percben növelte az előnyt. A második játékrész elején ismét Lódi talált a kapuba. Három perc múlva azonban szépítettek a hazaiak, sőt, Finta 31. percben szerzett találatával fel is zárkózott egy gólra a Veszprém (2–3). A hajrában azonban ismét győri találatok következtek: Luque a 34., Lódi pedig a 40. percben lőtt újabb gólt, így az ETO egy parázs hangulatú találkozón, sok néző előtt végül magabiztosnak mondható, háromgólos győzelmet aratott.

Marcos Angulo: – Végig mi irányítottuk a mérkőzést, amelyen az ellenfél agresszív, néha durva játékával is meg kellett küzdenünk. A győzelmünkhöz nem férhetett kétség.

A győriek a bajnokságban legközelebb jövő hétfőn lépnek pályára, akkor majd a Gödöllőt fogadják.