2017. 12. 16. szombat - Etelka, Aletta -2°C | 6°C Még több cikk.

Futsal: elmarad a címvédés

A Berettyóújfalu harmadszor is legyőzte a címvédő Rába ETO-t az élvonalbeli futsalbajnokság döntőjében, így aranyérmes lett.
MVFC Berettyóújfalu–Rába ETO 4–2 (1–1)
Berettyóújfalu, férfidöntő, 4. mérkőzés, 800 néző. V.: Solymosi, Takács Z.
MVFC: Tihanyi – Trencsényi, Lovas, Nagy T., Rábl. Cs.: Dávid R., Sánta, Sisak, Szabó P., Mezei, Gál I., Nagy I. Edző: Turzó József.

ETO:
Balázs – Lódi, Fabio, Harnisch, Juanra. Cs.: Matkovics, Bognár, Alvarito, Püspök, Peczár, Szűcs A., Dróth. Edző: David Madrid.

Gsz.:
Harnisch (17., öngól), Rábl (33., 40.), Lovas (38.), ill. Alvarito (17., 40.).

Az ETO kezdett jobban, mégis a hazaiak jutottak előnyhöz, ám a győriek gyorsan egyenlítettek. A szünet után kiegyenlített lett a játék, de a hazaiak többször találtak a kapuba. A döntő végeredménye: 3–1 a Berettyóújfalu javára.

Érmes soproni karatésok - fotók

Eredményesen szerepeltek a Soproni Rendészeti Sportegyesület karatésai Ercsiben. Tovább olvasom