2017. 10. 22. vasárnap - Előd 9°C | 14°C Még több cikk.

Futsal-KO: Rába ETO-FC Encamp 10-0

A Futsal Cup győri selejtezőjének 2. fordulójában a Rába ETO nagy különbséggel győzte le az andorrai FC Encamp csapatát.
RÁBA ETO - FC ENCAMP 10-0 (5-0)
UEFA Futsal Cup, F csoport, 2. forduló

Gólszerzők: Amrani (5.p.), Neris (11.p., 33.p.), Harnisch (17.p., 37.p.), Madarász (19.p., 20.p.), Dróth (29.p.), Tóth Sz. (30.p.)

Paco Araujo: Tegnap elkerülhető gólokat kaptunk, ma nem estünk bele ezekbe a hibákba. A csapat egyre jobb lesz. Nagyon várom a csütörtöki meccset, és biztos vagyok benne, hogy nyerünk, és továbbjutunk.

William Neris: Az, hogy engem választottak a meccs legjobbjának, úgy gondolom nem nekem szól, hanem a csapatnak, és a szurkolóinknak. Jól játszottunk, és megérdemelten nyertünk.

A két csapat között - nem túlzás - klassziskülönbség volt. Ennyi. A továbbjutásról a csütörtöki ETO-Helvécia London meccs dönt.

40. perc: Vége a mérkőzésnek.

37. perc: Megvan a tizedik. Tóth gurít le egy szabadrúgást a bal kapufánál álló Harnischnak, ő pedig közelről a hálóba lő. 10-0.

34. perc: Al-Ioani és Neris passzolják ki az egész andorrai csapatot. Neris fejezi be góllal az akciót. 9-0.

33. perc: Neris vette át 11 méteren a kapunak háttal állva a labdát. Lefordult, elment a kapus mellett majd a hálóba emelt. 8-0

30. perc: Csurcsányi tette le lövésre alabdát Tóth Szabolcsnak, aki  9 méterről jobbal, laposan nagy gólt szerez. 7-0.

29. perc: Dróth és Al-Ioani kényszerítőzése végén Dróth bevetődve három méterről kis szerencsével lő a kapuba. 6-0.

28. perc: Gyurcsányi a felső lécet lövi telibe.

27. perc: Eddig 29 alkalommal lőtt kapura az ETO, és mindössze ötször az Encamp.

26. perc: Továbbra is mezőnyfölényben játszik az ETO, folyamatos tűz alatt az Encamp kapuja. Az utóbbi percekben többször is csak a szerencse mentette meg az andorraiakat a góltól.

24. perc: Peczár hibája után Matkovics javított. Kellett a bravúr a kapustól.

21. perc: Elkezdődött a második félidő. Az ETO kaust cserélt. Balázs helyén Matkovics kapott lehetőséget. Gyurcsányi fűzte be oda-vissza a teljes andorrai csapatot a hatoson belül, de túlszínezte a játékot. Kimaradt a ziccer.

20. perc: Egy eladott labdát Lódi tesz tovább Madarásznak, aki a szaggatottról lő a hálóba. 5-0. Vége a félidőnek.

19 .perc: Harnisch indul meg a jobb oldalon, majd ziccerbe hozza egy passzal a hosszún érkező Madarászt, akinek fél méterről kelett az üres kapuba gurítani. 4-0.

17. perc: Harnisch vezette végig az andorrai térfélen a labdát, majd egy szép csellel elhúzta a labdát balra a védője mellett. A 10 méteres bombánál esélye sem volt a kapusnak. 3-0.

17. perc: Madarász szólózott, majd távolról ballal, laposan a bal kapufa mellé lőtt.

16. perc: Neris célozt meg a bal oldalról, 10 méterről a jobb alsót, de Navarro odaért.

13. perc: Paco Araujo kér időt. Egy támadás variációt magyarázott, és több mozgást kért játékosaitól.

11. perc: Nagy gól! Neris passzolta fel a labdát Al-Ioaninak, aki a védőjével a nyakán egy érintéssel tette le lövésre. A lendületből érkező Neris 9 méterről óriási gólt szerzett. 2-0.

10. perc: Győri kontrából lett ziccer. Dróth passza után Al-Ioani lőhetett volna kapura, ám sokáig várt, így a kimozduló Navarro menteni tudott.

6. perc: Lódi adta el a labdát, ami után jött a kontra. Balázs bravúrral védte Mota lövését.

5. perc: Gól lett a mezőnyfölényből. Amrani indult meg és kényszerítőzött Gyurcsányival, majd a visszakapott labdát közelről a jobb alsóba gurította. 1-0.

3. perc: Madarász és Gyurcsányi passzolta ki a védelmet a hatoson belül. Utóbi jobb belsővel pörgetett kapura a 4 méterről, de egy védő lábáról kipattant a gólvonal felé tartó labda.

2. perc: Az andorraiak még nem lépték át a félpályát. Az hazai csapatból Madarász, Gyurcsányi és Lódi is próbélkozott már kapura lövéssel.

1. perc: Elkezdődött a meccs. Az ETO a tegnapi kezdősorával játszik. Balázs a kapuban. Előtte Amrani, Lódi, Madarász és Gyurcsányi a pályán.

Vezetőedző: Bazan Paz Joseph

Mielőtt elkezdődik a meccs, tekintsünk vissza a Rába ETO hétfő győztes meccsére a svájci Croatia 97 Appanzell ellen. Így értékelték a találkozót a résztvevők:

Paco Araujo: - Az első félidő után úgy tűnt könnyebb lesz a mérkőzés, de a folytatásban sok helyezetet kihagytunk. Fel kell javulniunk, mert a másik két mérkőzés sem lesz könnyebb.

Dragan Jurkic: - Jó mérkőzést játszottunk, erre számítottunk. Az első félidő számunkra rosszul alakult, az elnefelünk nagyon jól futsalozott. A második játékrészben már több lehetőségünk is akadt, közelebb kerültünk az ETO-hoz, amely bebizonyította, hogy egy rendkívül erős együttes. Gratulálok a hazaiaknak és további sok sikert kívánok nekik a tornán.

Madarász János: - Az eredménnyel ugyan elégedett vagyok, de kiderült, van még mit fejlődnünk. Az első félidőben meg tudtuk valósítani azt a taktikát, amit az edzőnk kért tőlünk. A második játékrészben már kicsit szétesett a csapatjátékunk, de biztos vagyok benne, hogy kielemezzük miért történt mindez, és ki fogjuk javítani a hibát.

Miroslav Agatic (Appenzell): - Első fellépésünk volt ez a sorozatban és sejtettük, hogy egy nálunk erősebb ellenféllel fogunk találkozni. Ez egyébként így is lett, remek csapat az ETO. Az első játékrészben a hazai csapat dominált, a fordulás után már jobban játszottunk, nem volt veszíteni valónk, de már túl nagy volt a különbség.

• 4. ACSA 2010. augusztus 18. 15:34
    „bIZONY JÓ!!!”
  • 3. gólkirály 2010. augusztus 18. 09:17
    „Acsa nem vagy hülye, lehet, hogy én vagyok túl lelkes! De hát annyira jó lenne egy nap két győri nemzetközi futballsiker...”
  • 2. ACSA 2010. augusztus 17. 23:47
    „Én egy új taktikát vázolok neked Gólkirály!!!:
    "CSENDBEN ODAMENNI_AZTÁN NAGYPOFÁVAL LEJÖNNI"!!!!
    Fordítva már csak babonából sem!!!
    Jahh ne válaszolj!!!-tudom hülye vagyok!!!!:-))”
  • 1. gólkirály 2010. augusztus 17. 22:25
    „Csütörtökön este reszkess angol bajnok,reszkess horvát bajnok! Hajrá ETO!”

A Cuhai-Bakony-ér aranyat ért a soproni KTM-eseknek

A közelmúltban rendezték meg a bakonyi Kőris hegy környékén a hegyikerékpárosok Magyar Kupa… Tovább olvasom