2018. 02. 24. szombat - Mátyás -8°C | 2°C Még több cikk.

ETO FC: vereség Kispesten

A Győri ETO FC kétgólos vereséget szenvedett szombati felkészülési mérkőzésén Kispesten.
Bp. Honvéd–Győri ETO FC 4–2 (3–1)
Bozsik-stadion, felkészülési mérkőzés.

Budapest Honvéd: Sánta – Moga, Botis, Trnicic, Bjelkanovic – Ceolin (Tisza), Hidi, Ivancsics, Tchami – Hodza, Dél-
czeg.

ETO FC: Sztevanovic – Takács, Djordjevic, Sztanisic, Völgyi – Trajkovic, Pilibaitis, Ji-Paraná – Koltai, Ahjupera, Dudás. II. félidő: Molnár P. – Tokody, Sztanisic, Babic, Dinjar – Pátkai, Windecker, Strestik – Varga R., Aleksidze, Simon A.

Gsz.: Ivancsics (2, a másodikat 11-esből), Hadzic, Trincic, ill. Dudás, Simon A.

Ivancsics góljának köszönhetően már a 4. percben előnybe került a Honvéd. A folytatásban hazai részről a próbajátékon levő Hadzic is betalált, de Dudás szépíteni tudott (2–1). A félidei 3–1-es állást Ivancsics állította be tizenegyesből, így kétgólos fővárosi vezetéssel vonulhattak a játékosok szünetre. A második félidőben Simon András, valamint Trincic is betalált, így a Honvéd 4–2-re győzött.

Érdekesség, hogy a hazaiaknál lépett pályára a Kispestre Győrből kölcsönadott brazil Ceolin.

˝José belefáradt a Real Madrid helyzetébe˝ - Mourinho Angliába tart?

Brit lapértesülés szerint az idény végén José Mourinho, a Real Madrid labdarúgócsapatának… Tovább olvasom