Kisalföld logö

2017. 02. 28. kedd - Elemér 7°C | 15°C Még több cikk.

Dobogósok

Kajak-kenu - A Sukorón rendezett gyermek, kölyök és serdülő magyar bajnokságon – mely EORV-
válogató is volt egyben – a győri Graboplast VSE versenyzői számos érmet szereztek.

Első helyzettek: Varga Patrik (C I, serdülő, V. kcs., 500 m); Jákó Benedek, Király Dániel, Szőcs Gergő Tamás, Rum Richárd (C IV, kölyök, III–IV. kcs., 1000 m); Túri Edina Cecília, Léránt Krisztina, Vágvölgyi Lilla, Koncz Mercédesz (K IV, kölyök, III–IV. kcs., 1000 m); Balla Virág, Lakatos Zsanett (K II, serdülő, V. kcs., 4000 m), Szalay Bence, Varga Patrik (C II, serdülő, V. kcs., 4000 m); Sailer Eszter, Gergely Ramóna, Gerlach Rebeka, Both Veronika (MK IV, kölyök, III. kcs., 4000 m); Hudák Benedek, Takács Erik, Nagy Martin Áron, Dóczé Patrik (C IV, kölyök, III–IV. kcs., 4000 m); Erdőssy Csaba, Mayer Keán (MK II, gyermek, I. kcs., 2000 m), Bejczy Bence, Szabó Boldizsár, Szalay Kristóf, Takács Mihály Áron (TC IV, gyermek, I–II. kcs., 2000 m); Vágvölgyi Lilla, Koncz Mercédesz, Varga Viktória (K I, kölyök, IV. kcs., 3x200 m); Pongrácz Benedek, Erdőssy Csaba, Katona Dániel, Mayer Keán (MK I, gyermek, II. kcs., 4x500 m váltó).


Második helyezettek: Balla Levente Gellért, Rum Richárd (PC II, kölyök, III. kcs., 2000 m); Varga Patrik, Szalay Bence (C II, serdülő, VI. kcs., 500 m); Árki Dávid (Atomerőmű SE), Bakos Dávid Szilárd (K II, serdülő, V. kcs., 500 m), Khaut Kristóf (C I, kölyök, IV. kcs., 1000 m); Czéllai-Vörös Zsófia (K I, kölyök, IV. kcs., 1000 m); Jákó Benedek, Khaut Kristóf (C II, kölyök, IV. kcs., 1000 m); Takács Tamara, Czéllai-Vörös Zsófia (K II, kölyök, IV. kcs., 1000 m); Jákó Benedek, Khaut Kristóf (C II, kölyök, IV. kcs., 4000 m); Szőcs Gergő Tamás (C I, kölyök, III. kcs., 4000 m); Kmetti Máté (K I, kölyök, III. kcs., 4000 m); Babarczi Benedek, Szabó Marcell (PC II, gyermek, I–II. kcs., 2000 m); Makk Cintia, Bruszt Ráhel (MK II, gyermek, I. kcs., 2000 m).


Harmadik helyezettek: Hérics Dávid (K I, serdülő, VI. kcs., 500 m); Gyarmati Balázs (Kőrös KSE), Hérics Dávid (K II, serdülő, VI. kcs., 500 m), Szalay Bence (C I, serdülő, V. kcs., 1000 m); Takács Erik, Nagy Martin Áron, Dóczé Patrik, Svajda Vajk (C IV, kölyök, III–IV. kcs., 1000 m); Fafula Dániel, Fafula László, Szabó Martin, Rezsőfi Márton (K IV, serdülő, V–VI. kcs., 4000 m); Czéllai-Vörös Zsófia (K I, kölyök, IV. kcs., 4000 m); Vágvölgyi Lilla, Koncz Mercédesz, Bruszt Sára Dóra, Varga Viktória (K IV, kölyök, III–IV. kcs., 4000 m); Takács Tamara (K I, kölyök, III. kcs., 4000 m); Horváth Ákos, Dömötör Dominik, Szabó Gergely, Pauer Olivér (TC IV, kölyök, III. kcs., 2000 m); Makk Cintia, Fürnstall Dzsenifer, Gyurics Józsa, Bruszt Ráhel (MK I, gyermek, I. kcs., 4x500 m váltó).

A mosonmagyaróvári Jégmadár SE színeiben Árvay Dániel lett bronzérmes (MK I, gyermek, I. kcs., 2000 m).
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Munkába álltak a megyei kosarasok

Kosárlabda - Az MKB-Euroleasing Sopron, a SEAT Foton Győr női és a Soproni sÖrdögök férficsapata is… Tovább olvasom