Labdarúgás - Az NB III. Bakony-csoport 25. fordulójának eredményei.
Hévíz, 100 néző. V.: Borbás.
Gsz.: Covic (3), Varsányi (11-esből), ill. Mozsolits, Németh D., Geeb.
Hévíz: Szabó A. – Lukácsa, Buzási, Horváth E. (Dénes), Covic, Kovács Zs., Purt (Kovács R.), Varsányi, Páli N. (Hegedüs), Czafit, Páli K. Edző: Glázer Róbert.
SVSE-GySEV: Sárdy – Pinezits, Katona, Horváth T., Geeb, Párkányi, Deák (Szabó A.), Varga A., Németh D., Mozsolits, Varga Z. Edző: Mozsolits Jenő és Katona Sándor

A 17. percben egy bal oldali labdára Covic érkezett és közelről a hálóba perdített. 0–1. A 22. percben szögletet rúgott a vendégcsapat, s a remekül érkező Geeb kapásból a hálóba zúdított. 1–1. A 30. percben a lecsorgó labdát Covic a hálóba bombázta. 2–1. A 68. percben egy beívelés után Covic érkezett és közelről a hálóba fejelt. 3–1. A 70. percben Mozsolits lépett ki a védők között, s okosan a jobb sarokba gurított. 3–2. A 72. percben az előretörő Covicot Németh szerelte a 16-oson belül, a játékvezető meglepetésre 11-es ítélt, amit Varsányi értékesített. 4–2. A 77. percben egy jobb oldali vendégtámadás után a remek ütemben érkező Mozsolits a kapuba fejelt. 4–3.
Az osztály színvonalát meghaladó mérkőzésen a vendégcsapat egyéni hibáknak köszönhetően szenvedett vereséget.
Jók: Covic, Varsányi, Czafit, ill. Geeb, Mozsolits.

Glázer Róbert: – Helyzeteink alapján korábban eldönthettük volna a mérkőzést, de nem tettük, s ezt a remekül játszó SVSE kihasználta és majdnem kiegyenlített.

Mozsolits Jenő: – Az egyéni hibák bent vannak a futballban, de azért csapatjáték, mert egymásért kell küzdeni és együtt kell a hibákat kijavítani.

Csorna - Répcelak 1-0 (0-0)
Csorna, 300 néző. V.: Berke.
Gsz.: Jakab Á.
Csorna: Lőre – Szabados, Fenyő, Jakab, Buti, Nyerges, Kiss M. (Véghelyi), Baán, Bárány, Hollósi (Tóth D.), Herczeg (Fekete A.). Edző: Varga Péter.
Répcelak: Horváth G. – Varga T. (Joó B.), Szabó R., Lődör, Candi, Legáth, Németh G., Németh N., Csordás L., Takács Sz. (Tamási), Pezenhofer. Edző: Varga József.

Az első félidőben a kapuk nem nagyon forogtak veszélyben, mindkét csapat támadójátéka gyenge volt. A második félidőben a Csorna nagyobb lendülettel kezdett. Végül a 74. percben gólt is szerzett. Jakab a saját 16-osa előtt szerzett labdát, mely után az ellenfél térfelén meglóduló Nyergest indította a jobb oldalon, aki az alapvonalról az érkező Jakab elé gurított, ő pedig a hosszú sarokba továbbította a labdát. 1–0. Az utolsó negyedórában a Csorna több gólhelyzetet is kidolgozott, azonban ezek kihasználatlanul maradtak.
Jók: Jakab, Lőre, Bárány, Fenyő, ill. Horváth G., Szabó R.

Varga Péter: – Csak a győzelem, semmi más, amely gyógyír lehet Horváth felépüléséhez.

Varga József: – A döntetlen igazságosabb eredmény lett volna. Gratulálok a Csornának.

Andráshida - Győri ETO FC B 1-1 (0-1)
Andráshida, 200 néző. V.: Ákos.
Gsz.: Kottán, ill. Csermelyi.
Andráshida: Babina – Török, Zsuppán, Dobos, Horváth T., Bandics, Kottán, Pásztor, Sipos G., Tisler, Kovács L. (Varga T.). Edző: Kovács Imre.
Győri ETO FC B: Molnár P. – Dorogi, Kiss Zs., Kovács Z., Leitold (Sánta), Klement, Lappints (László), Dudás (Bene), Cseri, Csermelyi, Varga L. Edző: Klement István és Galambos Zoltán.

A 38. percben Varga L. beadását Csermelyi lőtte a hálóba. 0–1. A 60. percben a győri védők hibáját kihasználva Kottán volt eredményes. 1–1.
Az első félidőben a vendégek sok helyzetükből csak egyet értékesítettek, ez a második félidőben megbosszulta magát, mivel a lelkes és helyenként durva hazaiak kiegyenlítettek egy nagy védelmi hiba után.
Jók: mindenki, ill. Dorogi, Csermelyi.

Klement István: – Nem véletlenül tartottam a hosszú úttól és a nagy melegtől, mert tompán futballoztunk.