Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2014. 10. 31. péntek - Farkas

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Sport - labdarúgás, kézilabda, kosárlabda > Bajnokok Ligája: elődöntős a Barca és a Bayern is

Bajnokok Ligája: elődöntős a Barca és a Bayern is

A Bayern München és az FC Barcelona jutott szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe.

mti - 2013.04.10. 22:54
Megosztás: Facebook Twitter E-mail

Előbbi idegenben is 2-0-ra legyőzte a Juventust, míg utóbbi a vendégként elért 2-2-es döntetlen után 1-1-et játszott otthon a Paris Saint-Germain együttesével, amelynél így idegenben szerzett több góllal bizonyult jobbnak.

A tavaly döntős bajoroknak nem okozott gondot a múlt héten hazai pályán kivívott kétgólos előnyük megtartása, gólt sem kaptak, sőt, Mario Mandzukic találatával a 64. percben eldöntötték a párharc kimenetelét, mivel az olasz bajnoknak ezután már négy gólra lett volna szüksége a továbbjutás kiharcolásához. A végeredményt Claudio Pizarro állította be a hosszabbításban.

Sokkal izgalmasabban alakult a másik találkozó: a párizsiak az első félidőben is számos helyzetet elpuskáztak, mígnem a fordulás után nem sokkal Javier Pastore betalált, így a PSG állt továbbjutásra. A Barcelona edzője a csapat legjobbja, a legutóbbi négy Aranylabda-szavazáson győztes Lionel Messi pályára küldésével reagált arra, hogy hátrányba került alakulata.

A katalánok kisvártatva Pedro révén egyenlítettek, azaz idegenben szerzett több góllal ismét ők érezhették magukat a négy között. A hátralévő időben a fáradó francia csapat nem tudta megszerezni a győztes gólt, így a Barcelona sorozatban hatodszor került a BL elődöntőjébe.

Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók:

Juventus (olasz)-Bayern München (német) 0-2 (0-0)
Továbbjutott: a Bayern München kettős győzelemmel, 4-0-s összesítéssel.

FC Barcelona (spanyol)-Paris Saint-Germain (francia) 1-1 (0-0)
Továbbjutott: az FC Barcelona 3-3-as összesítéssel, idegenben szerzett több góllal.

Moderálásra küldöm 5. oxana 2013.04.13. 14:17

Nem vagyok Bayern-fan, de azt hiszem az idén minden lehetöt megnyernek. Pénz beszél.

Moderálásra küldöm 4. Lacika62 2013.04.13. 12:33

Fc Bayern München: Stern des Südens :)

Moderálásra küldöm 3. Beretta84 2013.04.13. 12:12

2. xverax 2013.04.13. 09:58 Várjuk ki a végét. :) a ´´ salátás tál ´´ már megvan jöhet a többi kupa :)

Moderálásra küldöm 2. xverax 2013.04.13. 09:58

1. Beretta84 2013.04.11. 13:21