2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 19°C Még több cikk.

A szerbek felnégyelték a Győri ETO-t - fotók a törökországi buktáról

Az FK Partizan kétszer tizenegyesből, egyszer pedig szabadrúgásból volt eredményes.
A szerb élvonalban listavezető FK Partizan ellen játszott felkészülési mérkőzést péntek délután a Törökországban edzőtáborozó Győri ETO.

Győri ETO FC – FK Partizan (szerb) 0-4 (0-1)

Belek, Törökország. Játékvezető: Oláh G.

ETO: Pogacsics – Brdarovszki (Tóth D., a szünetben), Lang, Nagy Á. (Strestík, a szünetben), Dinjar (Ibanez, a szünetben) – Priso, Windecker, Trajkovics (Pátkai, a szünetben), Koltai (Kamber, a szünetben) – Rudolf G., Kvilitaia (Priskin, 35.). Edző: Vasile Miriuta

Gólszerzők: Babovics (33., 62. – mindkettőt tizenegyesből), Drincsics (60.), Ninkovics (88.)

A Rangadó.hu teljes tudósítását ide kattintva olvashatják el!

Sima vereség Törökországban: Győri ETO FC-FK Partizan 0-4 - fotók: Rangadó.hu (Vágvölgyi Bálint)

Ribéry és Rafinha felépült sérüléséből

A két focista így már bevethető a német labdarúgó-bajnokságban címvédő és listavezető Bayern… Tovább olvasom