2016. 12. 10. szombat - Judit -1°C | 8°C

A Győrasszonyfa nyerte a rangadót

Több elmaradt mérkőzést is pótoltak ma a megyei labdarúgó bajnokságokban. Kikapott a bajnok Győrszemere, gólzáporral nyert az Öttevény. Bajnok lett a Győrasszonyfa.
Megyei I. osztály
A Győrladamér 4-1-re verte a Táp csapatát, de kikapott a másik kiesőjelölt, az Abda is (4-0-ra a Ménfőcsanaktól). Az Öttevény 8-2-re verte a Koroncót. Gól nélküli döntetlennel ért véget a Nyúl-Fertőszentmiklós találkozó. 2-1-re verte a Szany a már bajnok Győrszemerét. 2-0-ra nyert a Jánossomorja a Petőháza ellen.
Részletek itt.

Megyei II. osztály
A győri csoportban ismét súlyos verséget szenvedett a Bőny, a Győrszentiván megverte a már bajnoki címet szerzett Börcs csapatát, Téten nyert a Töltéstava.
A mosonmagyaróvári csoportban a papírforma szerint vitte el Rábapatonáról a három pontot a Győrsövényház. Nem bírt egymással az Enese és a Dunakiliti, nagy küzdelemben 4-3-ra nyert Mosonszentmiklóson a Máriakálnok.
A soproni csoportban egy meccset rendeztek, a Rábapordány 2-1-re verte a Fertőrákost. Csütörtökön rendezik az Egyházasfalu-Lövő mérkőzést.

Megyei III. osztály
A győri csoportban elmaradt egy június 9-re tervezett meccs, a Győrság-Tényő találkozó. 2-0-ra nyert a Győrasszonyfa a Mindszentpuszta ellen, s ezzel megszerezte a bajnoki címet is a csoportban.
A csornai csoportban pénteken négy meccset rendeznek.
A mosonmagyaróvári csoportban kedden játszottak egy mérkőzést, a már bajnok Bezenye 6-0-ra verte a Darnózselit. 7-2-re verte az Abda II a Mecsért, 2-1-re nyert a Dunaszentpál a Levél ellen.
A kapuvári csoportban nyert a Fertőd és Himod.

• 1. pintér 2010. június 11. 09:52
    „Győrasszonyfa-Mindszentpuszta 2-0? Kérdezem miért? A 2. félidő kb.. 25-30. percében szakadt félbe a meccs. A mindszenti játékosok egész meccsen reklamáltak, a bíró nagyon jól kézben tartotta a meccset, próbálta szóban megoldani a kétes szituációkat. Aztán jött egy kiállítás a vendégeknek, majd rá 5 percére a már ideges mindszenti játékos neki futásból megrúgta a bírót /ott/. Rendezők befutottak / talán az egész megyében nincs olyan jó rendezői gárda mint Győrasszonyfán. Én mint mentős civilként voltam a pályán, mivel körülöttem azt mondták hogy fejbe rúgták én is befutottam. A meccset aztán a spóri lefújta! Szerintem ezért minimum3-5 év eltiltás járna. 5-os osztályzatbol a bírónak 4.5 jár, a rendezőknek viszont 5 feletti.”

Futsal: egy év alatt csúcsra ért az ETO

Berobbant az NB I-be és egy év alatt ért a csúcsra a győri Duna Takarék ETO futsalcsapata, amely az… Tovább olvasom