Az eddigi legfiatalabb csapattal lépett pályára az ETO Akadémia.

Balatonfüred, 200 néző. V.: Németh G.

Balatonfüred: Erdélyi – Farkas D. (Nagy B. 89’), Imre, Szalai P., Mayer (Vér 89’), Major, Lasz, Pécseli, Bartha (Török 86’), Nagy R., Horváth Á. (Hetesi 66’). Vezetőedző: Borgulya István.
ETO Akadémia: Kiss Á. – Selyem, Csáki, Nazarov, Tamás K., Bakó, Herczeg (Bánáti 71’), Mitring, Varga O., Rátonyi (Nagy D. 46’), Moharos (Balajthy 71’). Vezetőedző: Szekeres Adrián.
Gsz.: Szalai P. (73’, 84’), Major (21’) ill. Mayer (öngól 76’).

Az első félidő egygólos hazai vezetéssel zárult. A második félidőben Szalai P. megduplázta az előnyt 2-0.A 76. percben Balajthy középre lőtt labdája egy hazai játékosról jutott a gólvonalon túlra 2-1. Ezután benne volt a meccsben az egyenlítés, de a hazaiak a hajrában egy szögletet követően lezárták a mérkőzést 3-1.

Szekeres Adrián: - Az eddigi legfiatalabb csapattal léptünk pályára. A csapatszintű védekezéssel elégedettek vagyunk, de a kapu előtt sokkal jobb döntéseket kell hozni.