Sport

2022.05.15. 20:52

Megyei foci - Bravúros vitnyédi siker, vendéggyőzelem a győri derbin

Mutatjuk a szombati eredményeket.

kisalfold.hu

Fotó: Huszár Gábor

Fotó: Huszár Gábor

Duna Takarék Megyei I. osztály

Szombat
Loland-Nyúl–SFAC 1900 2–2
Csorna–Pannonhalma-Horn 15–0
Credobus Tehetségközpont–Üstökös FC Bácsa 2–1
Abda-VVFK-Bau–Jánossomorja 5–2
Kapuvár–Győrszentiván 7–1

Vasárnap
DAC Nádorváros–Sza-Bi Qualit-Ménfőcsanak 2–6
Koroncó–Gönyű 5–1
Carbodent-Vitnyéd–Lipót 2–1

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport

Szombat
Győrújbarát–Bácsa II 4–0

Vasárnap
Robo-Tech-Börcs–Győrújfalu 5–3
Győrzámoly–Dunaszentpál 5–0
Dunaszeg–Kajárpéc-Herold Trans 4–3
LBW-Nyúl II–Rábapatona 2–2
Bőny-Royal Plast–Enese 1–1
Tét–Kunsziget 4–1

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport

Vasárnap
Dunakiliti–Mosonszolnok 0–4
Mosonszentmiklós–Hegyeshalom 0–4
Ásványráró–Lébény 5–0
Halászi–Rajka 0–2
Károlyháza–Hédervár 0–2
Máriakálnok–Püski 1–1
Noltech-Levél–Kimle 3–1

Megyei II. o. Soproni csoport

Szombat
Répcementi–Rajczi Beton-Fertőszentmiklós 4–2
MET-NA-Veszkény–SVSE-GYSEV 2–2
Szany–Rábaszentandrás 3–1

Vasárnap
Beled–Nagycenk 0–6
Lövő–Rábapordány 0–3
Petőháza–Bősárkány 3–3
Rábatamási–Hegykő 0–5

Megyei III. o. Pálya–Vasút Győri A csoport

Vasárnap
Veszprémvarsány–Szilver-Fer-Pér 2–3
Tényő–Táp 2–6
Felpéc–Gyarmat 1–0
Csikvánd–Bakonyszentkirály 6–1
Pázmándfalu–Solar CT-Mecsér 2–9
Gyömöre–Mezőörs 3–3
Győrság–Vámosszabadi 1–5
Rábacsécsény–Sokorópátka 2–4

Megyei III. o. Győri B csoport

Szombat
Ikrény–Bőny II 2–3
Rábaszentmihály–Győrasszonyfa 0–3

Vasárnap
DAC II–Bajcs 1–6
Mindszentpuszta–Nagyszentjános 3–8
Töltéstava–Győri Cápák 0–2

Megyei III. o. Mosonmagyaróvári csoport

Szombat
Dunasziget–Turbo-Tec-Győrújfalu II 3–5
Bezenye–Öttevény 1–4
Győrladamér–Hotel Lajta Park 0–2
Várbalog–Kimle II 9–0
Győrsövényház–Győrzámoly II 8–4

Vasárnap
Újrónafő–MITE II 0–4
Mosonudvar–Mosonszentmiklós II 1–3

Megyei III. o. Barbár Pub Csornai csoport

Vasárnap
Mihályi–Bágyogszovát 2–6
Osli–Himod 2–7
Jobaháza–Farád 2–1
Markotabödöge–Kisfalud 6–4
Vág–Egyed 7–3
Babót–Kóny 3–6

Megyei III. o. Soproni A csoport

Szombat
Ágfalva–Egyházasfalu 3–2

Vasárnap
Harka–Fertőd 4–1
Fertőrákos–Nagylózs 3–1

Megyei III. o. Soproni B csoport

Szombat
Sopronkövesd–Balf 0–3
SFAC II–Répcevis 7–3

Vasárnap
Újkér–Kapuvár II 2–2
Fertőendréd–Zsira 3–0

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában