Labdarúgás NB II

2022.02.06. 16:24

Ismét kikapott az ETO, már a 12. percben emberhátrányba kerültek a zöld-fehérek - videó, fotók

A labdarúgó NB II 22. fordulójának délutáni programjában Szentlőrincen szenvedett vereséget a korán emberhátrányba került ETO.

kisalfold.hu

Fotó: Laufer László

Eredmények, 22.  forduló

Szentlőrinc – ETO FC 1-0 (1-0)

Szentlőrinc, Szentlőrinc SE Sporttelep. V.: Kovács I. (Kovács G., Kiss B.).

Szentlőrinc: Prokop – Kiss-Szémán (Szlavonics 92'), Németh M., Hesz. Tamás L., Szabó M., Harsányi, Török, Drljo (Törőcsik 70'), Biben, Grumic (Németh B. 78'). Vezetőedző: Sluka Marián.

ETO FC: Fadgyas – Kovács K. (Kiss M. 25'), Csonka, Fodor, Forgács (Farkas B. 73'), Toma, Bagi, Vitális, Berki (Tuboly 46'), Priskin, Óvári. Vezetőedző: Klausz László.

Gsz.: Drljo (42’).

Kiállítva: Bagi (12’).

Klausz László: - Nagyon fájó ez a vereség. Az az igazság, hogy a mérkőzés elején megpecsételődött a sorsunk a kiállítással. Az első félidő nagyon gyenge volt, a második játékrészre viszont egy teljes fordulat volt, végig veszélyesen játszottunk, megint ziccereket hagytunk ki. Talán nagyon helyzete sem volt az ellenfélnek, egy átlövésből azonban megnyerték a meccset. Jelen pillanatban sajnos ilyen passzban van a csapat, az előző félében, a vége felé volt pár olyan mérkőzés, amikor a munka mellett a szerencse is mellettünk állt, most azonban elpártolt mellőlünk. Csináljuk tovább, és az eredmény is jönni fog.