Eső után locsolóautó: de vajon mi célból?

Sopron - Tudósítónk a nagy esőzés után locsolóautót látott a Hűség városában, mi pedig megkérdeztük: mi célból?

kisalfold.hu-tudósító


"A locsolóautóval 8:30-kor találkoztam Sopronban: kíváncsi lennék, hogy erre mennyi pénzt pazarolnak és miért van erre szüksés? Főleg ennyi eső után - kicsit vicces" - írta tudósítónk.

A kisalfold.hu utánajárt a locsolóautó színrelépésének, a városházán megtudtuk, nem felesleges pénzkidobásról vans zó és nem az aszfaltot hűtik. Éppen ellenkezőleg, már most el kezdték az eső utáni takarítást.

Az autó az utcákon felgyülemlett és fellazult piszkot a padka mellé mossa, így a tisztító autók könnyebben takaríthatják fel az utcákat.


A locsolóautók az esőzés után nem az aszfaltot hűtik.

A locsolóautók az esőzés után nem az aszfaltot hűtik. Fotó: Tudósítónk.



Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában