Szüreti felvonulás Gyömörén

Gyömöre - Szüreti felvonulást és bált rendeztek Gyömörén. Tudósítónk fotókat is küldött az eseményről.

tudósító

Tisztelt Szerkesztőség!

Inmár második alkalommal szombaton rendezték meg falunkban, Gyömörén, a szüreti lovas felvonulást és este azt követő bált. Ezúton is szeretném megköszönni az iskolásoknak, iskolai citera zenekarnak, és persze nem utolsó sorban a lovasoknak és kocsisoknak a szinvonalas programot, melyet a falunkon végigjárva több ponton megállva bemutattak. Köszönet a helyi polgárőrségnek a felvonulás biztositásáért.

Markotics György

További képekért kattintson ide!

Címkék#Gyömöre

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a kisalfold.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában