Kisalföld logö

2019. 07. 20. szombat - Illés 18°C | 31°C Még több cikk.

Záró forduló a megyei foci alsó osztályaiban - mutatjuk az eredményeket - videó

Már csak a megyei a II. és III. osztályokban játszottak mérkőzéseket a hétvégén.
Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport

Dunaszeg–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 11-0
Börcs–Győrzámoly 2-1
Győrújbarát–Koroncó 3-2
Győrújfalu–DAC-UP 2-1
Rábapatona Besenyő–Enese 1-1
Nagyszentjános–Abda 4-5
Kunsziget–Bőny (Öttevényen) 1-4
Téti Sokoró–Kajárpéc-Herold Trans 2-2

1. hely: Abda
Tabella itt >>

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport

MITE–Ré-Car Autókölcsönző-Bezenye 8-2
Rajka–Hegyeshalom 0-8
Bősárkány–Darnózseli 4-0
Hédervár–Halászi 6-1
Kimle–Püski 5-2
Máriakálnok–Dunakiliti 2-0
Mosonszentmiklós–Károlyháza 10-0
Bódi Trans-Mosonszolnok–Mosonmagyaróvár II (MITE pálya) 1-11

1. hely: Hegyeshalom
Tabella itt >>

Megyei II. Soproni csoport

Mondo Bútoráruház-Vitnyéd–Szany 3-3
 
 

Hegykő–Iván 6-0
Rábaszentandrás–Nagycenk 11-2
Sopronkövesd–MET-NA-Veszkény 2-6
Kópháza–Répcementi 0-4
Fertőd–Petőháza 0-0

1. hely: Vitnyéd
Tabella itt >>

Pálya-Vasút Megyei III. Győri csoport

Pér–Écs 2-5
Győri Cápák–Töltéstava (ETO műfű) 1-6
Pápateszér–Veszprémvarsány 0-0
Vámosszabadi–Bajcs 2-5
Bakonyszentkirály–Győrság 9-0
Mezőörs–Tényő 3-2
Wunderbar-Pázmándfalu–Mindszentpuszta 7-1
Sokorópátka–Bakonyszentlászló 5-2

1. hely: Bajcs
Tabella itt >>

Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport

Bezi–Rábaszentmihály 1-13
Csikvánd–Győrsövényház 2-2
Rábacsécsény–Dunaszentpál 2-3
Markotabödöge–Gyömöre 7-2
Újrónafő–Ásványráró 1-5 
Felpéc–Győrszemere 5-4
Gyarmat–Mecsér 2-4
Kóny–Ikrény 1-5

1. hely: Markotabödöge 
Tabella itt >>

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport

Hotel Lajta Park–Győrújfalu II 4-1
Győrladamér–Kimle II 6-14
MITE II–Dunasziget 9-1
Mosonudvar–Mosonszentmiklós II 1-6
Várbalog–Bácsa II 3-0

1. hely: Hotel Lajta Park
Tabella itt >>

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport

Magyarkeresztúr–Babót 0-9
Osli–Egyed 2-7
Mihályi–Jobaháza 2-6
Bágyogszovát–Szil 3-2
Himod–Rábakecöl 6-1
Bogyoszló–Rábatamási 0-3
Farád–Kisfalud 4-6

1. hely: Himod
Tabella itt >>

Megyei III. Soproni csoport

Újkér–Nagylózs 0-10
Zsira–Répcevis 0-8
Harka–SVSE 3-2
Ágfalva–Sopronhorpács-Mészáros SE 5-2
TITA-Agyagosszergény–Pereszteg 1-1
Egyházasfalu–Sarródi Ászok 4-3
Csapod–Fertőrákos 10-2

1. hely: SVSE-GYSEV
​Tabella itt >>

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Eb-selejtező - Már egy döntetlen is elég a magyaroknak a csoportelsőség megtartásához

Eb-selejtező - Már egy döntetlen is elég a magyaroknak a csoportelsőség megtartásához
A magyar labdarúgó-válogatott kedd este a walesieket fogadja a 2020-as Európa-bajnokság… Tovább olvasom