2018. 12. 10. hétfő - Judit 3°C | 7°C Még több cikk.

Tigrisek a padlón

Amerikai futball - A Veritas Divízió I-ben a Győr Sharks a Nyíregyháza Tigers együttesét fogadta. A győri csapat vereséggel kezdte a szezont, ugyanis a Budapest Wolvesszal szemben hazai környezetben maradt alul a gárda.
Most egyértelműen a javítás szándékával léptek pályára a Cápák, ennek ellenére a kezdés nem sikerült túl jól, hiszen az elején 3–0-ás előnyt szerzett a vendéggárda. Szép lassan magához tért a Győr Sharks, s három touchdownnal 20–3-as előnyt szerzett. Még a nagyszünet előtt azonban jött két rövidzárlat, s kétszer a nyíregyháziak tudták a vonalon túlra juttatni a tojáslabdát, így jól jött kevéssel a második negyed vége előtt az újabb győri találat (27–16). Szünet után viszont már nem voltak ilyen fordulatok, a Győr Sharks „bedarálta" ellenfelét, s végül 55–23-ra győzött.

Cserjés Károly, a Győr Sharks elnöke elmondta: a csapat teljesítménye tovább javult a Wolves-meccshez képest, de még nem az igazi a játék. „Igazából a rájátszásra kell csúcsformában lennünk" – fogalmazott az elnök.

A Sharks legközelebb október 11-én mérkőzik a Budapest Cowboys otthonában. A soros ellenfél már három mérkőzésen van túl, kétszer győzött – az egyik sikert éppen a Tigers ellen aratta –, egyszer pedig kikapott, méghozzá a Budapest Wolvestól.

Franciás magyarok a Loki esélyeiről

A Debreceni VSC csapata kedden 20.45 órakor a francia Olym- pique Lyon együttesét fogadja a Bajnokok… Tovább olvasom